ANDRZEJKOWE WRÓŻBY NA KONFERENCJI W ZAKOPANEM

Firma VECTOR, już po raz osiemnasty, uczestniczyła w Konferencji i Wystawie Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Komunikacji Kablowej, która odbyła się w dniach 26-29 listopada 2002 r. w Zakopanem.
Wszystkich gości naszego stoiska poprowadziliśmy zielonym szlakiem poprzez górskie szczyty i przełęcze prezentując nowości w ofercie: skalowalne systemy telefonii IP oraz system zarządzania ingeresem. Przedstawiliśmy również systemy transmisji danych, transmisji optycznej i cyfrowej, oraz szeroką ofertę węzłów optycznych i wzmacniaczy szerokopasmowych własnej produkcji.
Podczas trwania Konferencji na stoisku firmowym odbywały się prezentacje dla klientów z zakresu prezentowanych systemów.
Na stoisku zagościła również wróżka VECTOR-ia, która wszystkim odwiedzającym w związku z andrzejkami wróżyła atrakcyjne promocje i rabaty udzielane przy zakupach w firmie VECTOR do końca tego roku.

W drugim dniu Konferencji przedstawiciele firmy wygłosili prezentację w Panelu Programowym „Skalowalne systemy telefonii IP, system zarządzania ingresem – nowości w ofercie”.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, uczestniczyli w naszych prezentacjach serdecznie dziękujemy.

Inni przeczytali także: