Jesteśmy polskim integratorem, który projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania ICT, odpowiadając na rosnące potrzeby rynku.

Wspieramy organizacje ze zróżnicowanych branż, gwarantując wysoką jakość usług z zakresu technologii optycznych, zasilania gwarantowanego, cyberbezpieczeństwa, infrastruktury IT oraz sieci IP.

Podstawą dla świadczonych przez nas usług jest dobre zrozumienie biznesu klientów oraz certyfikowana wiedza technologiczna. Wszystko to, czego nauczyliśmy się przez wiele lat, prowadząc duże i złożone projekty, pomaga dostosować nasze rozwiązania do różnorodnych i wielopłaszczyznowych wyzwań biznesowych.

Twój partner technologiczny

Szerokie portfolio rozwiązań

Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrożeniach i integracji rozwiązań z zakresu sieci dostępowych, systemów zasilania, cyberbezpieczeństwa, infrastruktury IT i sieci IP.

Kompetencje i certyfikowana wiedza technologiczna

Nieustannie rozwijamy nasze zespoły techniczne i zdobywamy kolejne certyfikaty, aby sprostać wyzwaniom biznesowym, z którymi mierzą się nasi klienci.

Doświadczenie w realizacji projektów dla branżowych liderów

Nasze zespoły inżynierskie posiadają szerokie kompetencje w zakresie consultingu i projektowania rozwiązań, oparte o praktyczną wiedzę, zdobytą przy realizacji strategicznych projektów dla największych przedsiębiorstw na całym świecie.

Partnerstwa z globalnymi dostawcami technologii

Współpracujemy z wiodącymi, globalnymi dostawcami rozwiązań technologicznych, co w połączeniu z naszą wiedzą, kompetencjami i doświadczeniem, daje gwarancję najwyższej jakości dostarczanych usług.

Rozbudowana infrastruktura technologiczna

Posiadamy własną infrastrukturę technologiczną w postaci laboratoriów, serwisów czy hali produkcyjnej. Dzięki rozbudowanemu zapleczu R&D możemy przetestować każdy scenariusz wdrożeniowy przed przystąpieniem do realizacji prac w środowisku klienta.

Spółka w strukturach Grupy VECTOR

Jesteśmy częścią polskiej Grupy VECTOR, która od ponad 36 lat projektuje i produkuje zaawansowane rozwiązania software & hardware dla największych przedsiębiorstw na świecie.

Z nami nie musisz martwić się o:

Żyjemy w świecie pełnym wyzwań i zagrożeń płynących z sieci. Dlatego też bezpieczeństwo zarówno w aspekcie technologicznym, jak i biznesowym, urasta do rangi priorytetu.

Z nami możesz wykorzystać rozwiązania, które zapewnią ciągłość działania Twojego biznesu i stworzysz stabilne podstawy do jego dalszego rozwoju.

W codziennych relacjach z nami masz gwarancję profesjonalizmu i głębokiego poczucia wzajemnego zaufania.

Kluczowe dla utrzymania wysokiej jakości rozwiązań jest zapewnienie ich niezawodności. U nas zyskujesz pewność, że Twoi klienci zawsze będą mieli pełny dostęp do usług końcowych.

Dzięki nam możesz korzystać z najnowszych technologii, a my pomożemy Ci je wdrażać w warunkach komercyjnych.

Dostępność to także nasz sposób pracy. Współpracujesz z partnerem, który jest zorientowany na Twoje potrzeby.

Doradzamy, jak możesz efektywnie wykorzystywać możliwości swojej infrastruktury i krok po kroku rozwijać biznes dzięki nowoczesnym technologiom.

Nasze rozwiązania sprawią, że dostosujesz swój biznes do panujących realiów oraz znajdziesz odpowiedzi na bieżące i przyszłe potrzeby.

Działamy proaktywnie. Wspólnie przełamujemy bariery i podejmujemy kolejne wyzwania.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

To pierwszy krok do wspaniałej współpracy