ARRIS i VECTOR rozwijają współpracę

ArrisFirma ARRIS wiodący dostawca technologii telekomunikacyjnych oraz VECTOR, europejski integrator i producent rozwiązań wykorzystywanych do świadczenia usług multimedialnych, takich jak telewizja cyfrowa, Internet czy telefonia, informują o rozwoju współpracy w zakresie sprzedaży systemów transmisji optycznej.

VECTOR, który od lat wdraża w Europie produkowane przez ARRIS rozwiązania szybkiej transmisji danych, telefonii kablowej, w oparciu standard DOCSIS, rozszerza swoją ofertę o innowacyjne rozwiązanie ARRIS CHP Max™5000 Converged Headend Platform.

Platforma CHP Max5000 jest jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku, który pozwala operatorom uzyskać wzrost przychodów przez świadczenie zaawansowanych usług dla biznesu oraz rozwój oferty dla abonentów (VOD, HD VOD, SDV), bez konieczności inwestowania w infrastrukturę optyczną. Wdrożenie tego rozwiązania gwarantuje operatorom wzrost pojemności istniejącej infrastruktury optycznej o 1600%, zarówno w downstreamie jak i upstreamie. Ponadto umożliwia wprowadzenie nowych usług takich jak RFoG i EPON w oparciu o istniejącą infrastrukturę optyczną, bez konieczności przebudowy back office oraz zmian interfejsu systemu bilingowego.

Wraz z rozwojem naszej współpracy z ARRIS upatrujemy wielu nowych szans rynkowych” twierdzi Marcin Starzyński, Product Development Director w VECTOR. “Rozwiązanie ARRIS CHP Headend Platform jest idealnym uzupełnieniem naszej obecnej oferty i pozwala nam dostarczać na rynek kompleksowe rozwiązania w zakresie transmisji optycznej”.

Jesteśmy zadowoleni, iż nasz wieloletni partner będzie wdrażał CHP Headend platform u swoich klientów w całej Europie” mówi Peter Wolff, VP & GM of the ARRIS Access, Transport and Supplies Group. “Operatorzy usług szerokopasmowych z pewnością docenią to innowacyjne rozwiązanie, daje im możliwość dostarczania nowych usług i gwarantuje uzyskanie większych przychodów”.


ARRIS
ARRIS dostarcza rozwiązania dla sieci dostępu szerokopasmowego z innowacyjnym przekazem video, szybką transmisją danych oraz usług dla telefonii głosowej, video i Internetu dla domu i biznesu. Rozwiązania ARRIS zwiększają niezawodność i jakość oferowanych użytkownikowi usług. Główna siedziba znajduje się w Suwanee, Georia, USA. ARRIS ma oddziały projektowe, technologiczne, dystrybucji, serwisu i sprzedaży rozsiane po całym świecie. Informację o produktach i usługach firmy ARRIS można znaleźć na www.arrisi.com.

Inni przeczytali także: