ARRIS i VECTOR wspólnie oferują najlepsze rozwiązanie do budowy infrastruktury sieci kablowych

ArrisFirma ARRIS globalny dostawca technologii telekomunikacyjnych oraz VECTOR, europejski integrator i producent rozwiązań wykorzystywanych do świadczenia usług multimedialnych, ogłaszają podpisanie umowy o współpracy, której celem są wspólne działania rynkowe na bazie połączonej oferty rozwiązań do budowy infrastruktury sieci. W ramach nowej umowy dwie firmy stworzyły kompletne portfolio rozwiązań dla sieci HFC, RFoG oraz EPON, które w pełni odpowiada na rosnące potrzeby i wyzwania europejskich operatorów, w zakresie infrastruktury sieci.

Obie firmy doceniają wieloletnią i udaną współpracę. VECTOR jako Value-Added Reseller wdraża w Europie produkowane przez ARRIS rozwiązania szybkiej transmisji danych, video oraz voice. Nowa umowa dotyczy natomiast wspólnych działań rynkowych ARRIS (business unit’u odpowiedzialnego za infrastrukturę sieci ) i VECTOR, w ramach której firmy będą pracowały na rzecz sprzedaży połączonej oferty optyki stacyjnej, węzłów optycznych, wzmacniaczy szerokopasmowych oraz rozwiązań RFoG i EPON.

„To kolejny krok w rozwijającej się i przynoszącej obopólne korzyści współpracy ARRIS – VECTOR” twierdzi John Caezza Prezes Zarządu ARRIS Access & Transport „Nieustannie poszukujemy nowych kierunków, które pozwolą w szybki sposób reagować na potrzeby naszych Klientów i oferować kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają wyzwaniom rynku”.

„Uważamy, że połączenie doświadczenia obu firm w zakresie technologii optycznych i RF, możliwości i umiejętności projektowania rozwiązań i ich produkcji, wpłyną na lepszą obsługę naszych obecnych i przyszłych Klientów w całej Europie” twierdzi Claudio Cerioli Wiceprezes ds. Sprzedaży w EMEA ARRIS „To czas wielu wyzwań dla operatorów kablowych w całej Europie, którzy konkurują z różnymi platformami technologicznymi; dla ARRIS i VECTOR to szansa by dostarczać im innowacyjne rozwiązania światowej klasy”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze strategicznego rozwoju współpracy z firmą ARRIS Access & Transport” twierdzi Prezes Zarządu VECTOR, Jacek Kajut „Wspólna strategia rynkowa łącząca nasze technologie oraz działalność rynkową tworzy niezwykle konkurencyjny pakiet wartości dla operatorów kablowych w Europie. Platforma produktowa oparta na ofercie ARRIS i VECTOR jest aktualnie najbardziej komplementarnym i rozwojowym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Połączone działania rynkowe oraz zaawansowane projekty R&D, znacząco wpłyną na wzmocnienie naszych pozycji na rynku europejskim.”

ARRIS
ARRIS dostarcza rozwiązania dla operatorów sieci dostępu szerokopasmowego z innowacyjnym przekazem video, szybką transmisją danych oraz usług dla telefonii głosowej, video i Internetu dla domu i biznesu. Rozwiązania ARRIS zwiększają niezawodność i jakość oferowanych użytkownikowi usług. Główna siedziba znajduje się w Suwanee, Georia, USA. ARRIS ma oddziały projektowe, technologiczne, dystrybucji, serwisu i sprzedaży rozsiane po całym świecie. Informację o produktach i usługach firmy ARRIS można znaleźć na www.arrisi.com.

Inni przeczytali także: