C4c teraz w konfiguracji 8D i 8U w ofercie VECTOR

Arris c4c - kontroler modemów kablowych W odpowiedzi na Państwa oczekiwania firma VECTOR oferuje teraz kompaktowy kontroler modemów kablowych C4c w konfiguracji 8 downstream i 8 upstream z unikatową na rynku możliwością rozbudowy do 16D i 16U oraz 24D i 24U w postaci licencji bez konieczności wymiany czy rozbudowy hardware.
Funkcjonalności C4c oraz nowe możliwość konfiguracji 8D i 8U pozwalają operatorom sieci kablowych świadczyć nowoczesne usługi przy obniżonych kosztach inwestycyjnych i eksploatacyjnych.

Kontroler C4c jest najchętniej kupowanym na rynku kompaktowym CMTS-em DOCSIS 3.0, który pasuje do średnich i małych headendów lub hubów. Urządzenie gwarantuje stabilną, nowoczesną technologię, opartą o sprawdzoną platformę C4. System oferuje wysoki poziom redundancji, co zapewnia brak przerw w transmisji.
Eliminacja zbędnych elementów sprzętowych i programowych pozwala na minimalizację kosztów inwestycyjnych i operacyjnych oraz maksymalizuję wydajności systemu.

C4c z możliwością konfiguracji do 8D i 8U optymalizuje wydajność i niezawodność działania poprzez scentralizowanie procesów routowania i dystrybucję funkcji przetwarzania pakietów.
Nowe moduły z możliwością konfiguracji do 8D i 8U są zgodne ze standardem DOCSIS oraz obsługują funkcjonalność upstream channel bonding standardu DOCSIS 3.0/EuroDOCSIS 3.0 (do 8 kanałów downstream), co pozwala operatorom kablowym świadczyć usługi bardzo szybkiej transmisji danych (do 400 Mb/s).

Dodatkową zaletą C4c jest jego modułowa konstrukcja, która pozwala operatorom sieci kablowych na prostą i efektywną kosztowo rozbudowę systemu w sytuacji wzrostu zapotrzebowania sieci na pasmo.

Szczegóły dostępne u przedstawicieli VECTOR. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Inni przeczytali także: