Certyfikat EuroDOCSIS 1.1 dla Cornerstone CMTS 1500 oraz Touchstone Telephony Modem

Z satysfakcją pragniemy poinformować, że kontroler modemów kablowych ARRIS C4 CMTS jako pierwsze tego typu urządzenie uzyskał certyfikat zgodności ze standardem EuroDOCSIS 1.1 wydany przez tComLabs.

10.07.2002 zakończyła się kolejna fala certyfikacyjna w laboratoriach tComLabs zajmujących się badaniem zgodności urządzeń ze standardem EuroDOCSIS. Tym razem urządzenia poddawane były testom zgodności zarówno z wersją 1.0 jak i 1.1 standardu. Kontroler modemów kablowych ARRIS C4 CMTS jako pierwsze w historii urządzenie CMTS otrzymał certyfikat zgodności z wersją 1.1 standardu EuroDOCSIS, potwierdzając tym samym najwyższą jakość konstrukcji i nowoczesność zastosowanej technologii.

ARRIS C4 CMTS jest kontrolerem modemów klasy telekomunikacyjnej zaprojektowanym i optymalizowanym tak, aby awaria któregokolwiek elementu nie spowodowała przerwy w pracy ani obniżenia wydajności. Dzięki temu możliwe jest zachowanie ciągłości świadczenia usług i osiągnięcie bezawaryjnego czasu pracy na poziomie 99,999%.

Inni przeczytali także: