Firma ASTA-NET we współpracy z Firmą VECTOR uruchomiła system inteligentnego zarządzania ruchem IP

Firma ASTA-NET we współpracy z Firmą VECTOR uruchomiła system inteligentnego zarządzania ruchem IP.

Dynamiczny rozwój Firmy ASTA-NET, którego głównym motorem rozwoju jest wysoki poziom satysfakcji klientów z wdrożonych usług Szybkiej Transmisji Danych i VoIP wykreował potrzebę zarządzania ruchem IP do Interentu.

Idąc naprzeciw wymaganiom Firma ASTA-NET we współpracy z Firmą VECTOR uruchomiła system inteligentnego zarządzania ruchem IP, który realizowany jest w oparciu o nowatorski system zarządzania firmy Ellacoya. Podstawową funkcjonalnością tego systemu jest monitorowanie, raportowanie wielkości i specyfiki ruchu IP oraz jego dynamiczne kształtowanie.

Dodatkowo system pozwala ograniczać wpływ wirusów na działanie sieci IP, pozwala pracować we współpracy z oprogramowaniem wykrywającym włamania w sieci (IDS) oraz wspierać systemy multimedialne w sieci operatora telekomunikacyjnego (pracujące w oparciu o nowy standard PacketCable Multimedia®).

„System zarządzania ruchem IP da nam wiedzę co tak naprawdę nasi abonenci robią w sieci, z jakich aplikacji korzystają i w jakich porach dnia. Będzie to informacja, która pozwoli nam na pełną kontrolę ruchu w sieci, przy zachowaniu zadowolenia klientów z usługi. Da nam również możliwość zmniejszenia i utrzymania pod kontrolą kosztów łącz internetowych oraz możliwość uzyskania dodatkowych źródeł przychodu z infrastruktury szerokopasmowej przez wprowadzanie nowych usług multimedialnych” twierdzi Pan Zbigniew Ryczek Prezes Zarządu ASTA-NET .

Usługa Szybkiej Transmisji Danych i VoIP w Firmie ASTA-NET jest świadczona w oparciu o niezwykle wydajny kontroler modemów kablowych ARRIS C4 CMTS®, który jest liderem w klasie kontrolerów spełniających wszelkie wymogi niezawodności klasy telekomunikacyjnej.

Inni przeczytali także: