Firma VECTOR uzyskała status IBM Advanced Partner

Efektem wieloletniej współpracy firm VECTOR i IBM, na płaszczyźnie wdrażania wysokiej klasy rozwiązań w zakresie instalacji i obsługi serwerów IBM, jest przyznanie naszej firmie, z dniem 1 października 2004 roku, statusu IBM Advanced Partner.

Uzyskanie tego tytułu było możliwe dzięki wysokim kompetencjom i dużemu zaangażowaniu pracowników firmy VECTOR w zakresie wdrażania technologii serwerów IBM xSeries® opartej o procesory Intel Pentium®.

Podstawowym konkurentem sieci kablowych w walce o abonentów szerokopasmowych jest technologia DSL wdrażana przez dużych krajowych operatorów telefonicznych. W związku z tym, jedyną strategią dla operatorów TVK, umożliwiającą im podążanie za wzrastającym w najbliższych latach rynkiem, będzie pełne wykorzystanie przewagi dostępnego pasma w kablu koncentrycznym i oferowanie pełnej palety usług szerokopasmowych oczekiwanych przez abonentów.

Status IBM Advanced Partner umożliwia nam świadczenie przed i po sprzedażnych usług na najwyższym poziomie. Między innymi nasi Klienci i Partnerzy mają dostęp do serwerów IBM na znacznie korzystniejszych warunkach zakupu.

Serwery IBM xSeries® są to niezawodne, kompletne rozwiązania, zapewniające wysoką wydajność przystosowaną do pracy 24 godziny na dobę i bezawaryjność potwierdzoną 3-letnią gwarancją.

Inni przeczytali także: