Fusion Server – idealne rozwiązanie dla środowiska IT

Wydajność i niezawodność – to kluczowe aspekty działania każdego środowiska IT. Jednym z najważniejszych elementów takiej infrastruktury są serwery pozwalające na przetwarzanie i zarządzanie dużą ilością danych. W tej roli świetnie sprawdzą się urządzenia z serii Huawei Fusion Server.

Serwery komunikują się z użytkownikami i zapewniają im dostęp do usług. To dzięki nim możemy korzystać z internetu, wysyłać maile czy korzystać z takich funkcjonalności, jak serwisy zakupowe czy bankowość elektroniczna. Ze względu krytyczną funkcję, jaką pełnią, niezwykle ważne jest ich utrzymanie i rozwój. Tego typu zadania warto powierzyć specjalistom, którzy wezmą na siebie ciężar zarządzania i rozbudowy środowiska IT.

Wydajne serwery Fusion Server dla środowiska IT – odpowiedź na potrzeby biznesu

VECTOR TECH SOLUTIONS wspiera swoich klientów w rozwoju biznesu, dostarczając rozwiązania zapewniające wydajne środowisko IT. Stanowi to gwarancję utrzymania ciągłości działania i nieprzerwanego świadczenia usług.

– Budowa, utrzymanie i rozwój środowiska IT, w tym rozwiązań serwerowych, wymaga specjalistycznej wiedzy i kompetencji, dlatego rośnie znaczenie outsourcingu tych usług do wyspecjalizowanych firm. Nasza firma działa w oparciu o posiadane doświadczenie, a także wykorzystuje najwyższej jakość sprzęt pochodzący od sprawdzonych partnerów – mówi Łukasz Wasielewski, Solution Engineer w VECTOR TECH SOLUTIONS.

Fusion Server Huawei - idealne rozwiązanie dla środowiska IR

W przypadku serwerów jest to Huawei, który oferuje urządzenia z serii FusionvServer V5 – modele 1288H i 2288H. Te 2-procesorowe serwery rack’owe gwarantują niezawodność działania wyższą o 15% od średniej rynkowej, a dzięki swoim funkcjonalnościom, stanowią idealne rozwiązanie dla każdego środowiska IT:

  • pozwalają na przetwarzanie dużej ilości danych generowanych podczas wirtualizacji w chmurze, wydajnego przetwarzania danych (HPC), Big Data bądź jako element infrastruktur hiperkonwergentnych (HCI)
  • zapewniają wysoką wydajność oraz doskonałą skalowalność przy jednoczesnym lepszym wykorzystaniu przestrzeni w centrach danych oraz ograniczeniu kosztów ogólnych
  • technologia DEMT ogranicza zużycie energii nawet o 16% bez wpływu na wydajność
  • inteligentne zarządzanie i otwartość dzięki funkcji automatycznej obsługi i utrzymania w całym cyklu życia oraz FDM na potrzeby diagnostyki z dokładnością nawet do 93%
  • oferowane są w wielu konfiguracjach, z wykorzystaniem wysokiej komponentów marki Huawei, takich jak m.in. oprogramowanie do zarządzania, karty sieciowe czy dyski SSD, co zapewnia pełną kompatybilność i niezależność od innych producentów

– Serwery z rodziny FusionvServer Huawei sprawdzą się wszędzie, gdzie istnieje potrzeba gromadzenia i zarządzania danymi. Zarówno w przedsiębiorstwach z branży IT o rozbudowanej infrastrukturze, u operatorów data center, w sektorze enterprise np. bankowości, przemyśle, a także w jednostkach sektora publicznego i edukacji – dodaje Łukasz Wasielewski

Fusion Server – dopasuj rozwiązanie do potrzeb swojego IT

Szczegóły projektu zależą zawsze od specyfiki danego podmiotu. W zależności od profilu działalności czy codziennych potrzeb mają zastosowania różne modele konfiguracji serwerów, ich wyposażenia i oprogramowania. W każdym wypadku, konieczne jest przeprowadzenie dokładnej analizy, by później dobrać najlepsze rozwiązanie.

Poniżej prezentujemy wybrane konfiguracje dotyczące serwerów z rodziny Huawei Fusion Server:

BasicStandardStandard+Premium
Chassis1U 8*2.5-inch HDD, Ball Bearing Rail Kit2U 25*2.5-inch HDD, Ball Bearing Rail Kit
Procesor2 x Intel Xeon Silver 4208 (2.1GHz/8-Core)2 x Intel Xeon Silver 4214 (2.2GHz/12-Core)2 x Intel Xeon Gold 5218 (2.3GHz/16-Core)2 x Intel Xeon Gold 6240 (2.6GHz/18-Core)
Memory (MHz)64 GB, 4 x 16GB,2933MT/s, DDR4128 GB, 4 x 32GB,2933MT/s, DDR4
Hard Drive2 x SSD,240GB,SATA 6Gb/s
RAID Controller CardSAS/SATA RAID 0, 1, 10 -12Gb/s
Network Port2 x GE, 2 x 10GE SFP+
Power Supply Unit2 x Platinum 550 W2 x Platinum 900 W

Chcesz poznać szczegóły powyższych propozycji? Albo też interesuje się Cię inna konfiguracja serwerów lub oferta w zakresie rozwiązań sieciowych lub storage? Napisz do nas wykorzystując poniższy formularz kontaktowy, a my odezwiemy się i przestawimy więcej informacji wraz z ofertą cenową.

Z informacjami o serwerach i ich właściwościach możesz się zapoznać także poprzez naszą broszurę informacyjną.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Jesteś zainteresowany rozwojem i modernizacją infrastruktury IT? Skontaktuj się z nami poprzez poniższy baner, umów się na konsultację, a my z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

Inni przeczytali także: