Gryf Gospodarczy 2007 dla firmy VECTOR!

Już po raz ósmy w Dworze Artusa w Gdańsku wręczone zostały nagrody konkursu Gryf Gospodarczy, przyznawane przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości. Konkurs ma na celu wyróżnienie dynamicznie rozwijających się firm, które charakteryzują się stałą poprawą wyników finansowych, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Ważnym czynnikiem, w równym stopniu decydującym o przyznaniu tej prestiżowej nagrody, jest upowszechnianie przez firmę dobrych praktyk biznesowych, przejrzystość i uczciwość działania.

Konkurs odbywa się w czterech kategoriach: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwo. Dodatkowo, media i instytucje patronujące konkursowi przyznają honorową statuetkę Gryfa Medialnego 2007 firmom, wyróżniającym się w określonej działalności, które zostały wyłonione w wyniku przeprowadzonego plebiscytu wśród mieszkańców Pomorza.

W tym roku Kapituła Konkursu, której przewodniczył Jan Kozłowski – Marszałek Województwa Pomorskiego wraz z Piotrem Karczewskim – Wojewodą Pomorskim nagrodziła następujące firmy: w kategorii „firma mikro” spółkę TeleMobile Electronics, „firma mała” – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Intermet, „firma średnia” – Druk Markuszewscy i „firma duża” – VECTOR.
Gryfa Medialnego „Dziennika Bałtyckiego“, TVP 3 i Radia Gdańsk otrzymało przedsiębiorstwo Polbruk.

To wielki prestiż i niewątpliwa przyjemność otrzymać nagrodę uznawaną za jedną z ważniejszych w gospodarczym życiu Pomorza. Jednocześnie to motywacja i pewne zobowiązanie do równie udanego rozwoju działalności w przyszłości.

Gryf Gospodarczy 2007 Gryf Gospodarczy 2007_2 Gryf Gospodarczy 2007_3

Inni przeczytali także: