Infrastruktura sieci światłowodowych. VECTOR TECH SOLUTIONS wspiera realizację projektów w ramach POPC

VECTOR TECH SOLUTIONS wspiera realizację projektów w zakresie budowy infrastruktury sieci światłowodowych w ramach programu POPC (Program Operacyjny Polska Cyfrowa). W tych projektach nasza firma wykorzystuje posiadane kompetencje inżynierskie – rekomenduje, a także dostarcza wykonawcom dopasowane do ich potrzeb rozwiązania marki OFIBER.

Potrzeba biznesowa

Rosnące zapotrzebowanie na pasmo skłania operatorów do stosowania efektywnych rozwiązań w zakresie rozwoju istniejącej, jak i budowy nowej infrastruktury sieciowej. Przy takich inwestycjach operatorzy mają na uwadze koszt budowy czy rozbudowy sieci, łatwość jej modernizacji i koszty utrzymania.

– Z kolei od strony technicznej, nacisk jest położony na spójność i funkcjonalność infrastruktury, jakość materiałów oraz zapewnienie dobrych parametrów sieci – mówi Marcin Świerczyński, Solution Manager – Optical Network Infrastructure w VECTOR TECH SOLUTIONS.

Realizacje w zakresie POPC – infrastruktura sieci światłowodowych

Program Operacyjny Polska Cyfrowa ma na celu wsparcie projektów inwestycyjnych, które poszerzają powszechny dostęp do szybkiego Internetu przez budowę sieci szerokopasmowych NGA.

W ramach POPC VECTOR TECH SOLUTIONS wspiera Generalnych Wykonawców projektów kompetencjami i rozwiązaniami OFIBER w zakresie budowy i modernizacji sieci światłowodowych. Działania są realizowane przede wszystkim w oparciu o system napowietrzny, a także w pewnym stopniu o system doziemny.

– Wykorzystujemy nasze kompetencje inżynierskie – rekomendujemy, a także dostarczamy najlepsze rozwiązania. Cieszymy się, że Generalni Wykonawcy zaufali nam i naszym systemowym rozwiązaniom. Uczestniczyliśmy już w kilkunastu projektach  w poprzednich edycjach, a obecnie jesteśmy w trakcie dostaw rozwiązań do kolejnych projektów w ramach POPC3. Nasze rozwiązania do budowy sieci światłowodowej wykorzystują m.in. takie firmy, jak WASKO i ATEM-Polska. Razem budujemy lepszy świat, oparty na sieciach gwarantujących szybki dostęp do Internetu – mówi Marcin Świerczyński.

Infrastruktura sieci – kompetencje VECTOR TECH SOLUTIONS

Działania w ramach POPC, a także inne projekty dotyczące infrastruktury sieci optycznych, VECTOR TECH SOLUTIONS prowadzi wykorzystując rozwiązania OFIBER, co pozwala zbudować efektywne i wydajne sieci.

Korzyści ze współpracy z VECTOR TECH SOLUTIONS:

  • dostarczenie kompleksowych rozwiązań systemowych: systemy napowietrzne, systemy doziemne i systemy budynkowe
  • wieloletnie doświadczenie pozwalające na zaprojektowanie funkcjonalnych rozwiązań
  • wparcie inżynierskie na każdym etapie budowy czy modernizacji sieci
  • wysoka jakość produktów

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowana/-y ofertą i rozwiązaniami OFIBER? Masz dodatkowe pytania? Kliknij w poniższy baner i umów się z nami na bezpłatną konsultację. Porozmawiamy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Inni przeczytali także: