IT CAMP 2023 – weź udział w warsztatach technologicznych

Już 5-6 października 2023, w siedzibie naszej firmy w Gdyni, odbędą się warsztaty technologiczne dla pracowników IT z rynku Enterprise, zarówno z obszaru instytucji publicznych, jak i sektora przedsiębiorstw, które zabiorą Cię w świat bezpieczeństwa, technologii i innowacji. Dołącz do nas w październiku i poszerz swoją wiedzę z zakresu #cybersecurity, #cloud&ITinfrastructure, #networking&communication.

IT CAMP VECTOR TECH SOLUTIONS

Dlaczego warto wziąć udział w IT CAMPie?

Na wydarzeniu skupimy się na praktycznym przedstawieniu rozwiązań, które pomogą Ci w planowaniu strategii bezpieczeństwa, rozwiną Twoją wiedzę na temat ataków hakerskich oraz sposobów, jak się przed nimi bronić. Czekać Was również będą live demo – będziemy prezentować urządzenia w ich naturalnym środowisku i przeprowadzać testy na systemach podłączonych do laboratoriów.  Będzie to również czas na networking – wymianę spostrzeżeń, rozwiązywanie na bieżąco niejasności i pomoc w stworzeniu bezpiecznej przyszłości w Twojej firmie.

 

Jakich tematów mogę się spodziewać?

Specjalnie na to wydarzenie przygotowaliśmy agendę nawiązującą do najbardziej znanych filmów fantasy. To dla nas możliwość wyjaśnienia dobrze nam znanych zagadnień technologicznych w jak najbardziej przystępny sposób. Dlaczego by więc nie nawiązać do najlepiej strzeżonego banku Gringotta (Harry Potter), gdy rozmawiamy o istocie backupu kont Office 365? Lub zaprezentować CISCO SASE jako Strażników Galaktyki dla Twojej sieci i jej użytkowników?

Jakie jeszcze tematy poruszymy?

  • Uczestnicy bez poszukiwania peronu 9 ¾ będą mogli poznać magiczne zaklęcia, które sprawią, że żadne czary nie sforsują ich zabezpieczeń. Wiemy jednak, że jeden zamek nie wystarczy, dlatego nasz warsztat skupi się na temacie uwierzytelniania wieloskładnikowego CISCO DUO i SAML.
  • Poruszony zostanie temat ochrony DNS dla infrastruktury Twojej firmy przy wykorzystaniu rozwiązań CISCO Umbrella.
  • Przedstawimy Księgę Jedi 2.0, która zawiera tajne analizy dyrektywy NIS2 i zdradza tajemnicę, jak znaleźć się o wiele bliżej jej spełnienia.
  • Nasi prelegenci opowiedzą o zabezpieczeniach backupu danych przedsiębiorstwa oraz sposobach obrony przed szkodliwymi emailami.
Poznaj szczegółową agendę wydarzenia.

 

Zarejestruj się na wydarzenie

Uczestnictwo w IT CAMPie to początek drogi, która zagwarantuje bezpieczeństwo Twojej firmie i jej pracownikom. Dlatego zarezerwuj swój czas i spotkaj się z nami 5-6 października 2023 w Gdyni. Zarejestruj się poprzez stronę wydarzenia.

May the IT force be with you.

Inni przeczytali także: