IV Konferencja Technik Szerokopasmowych

W dniach 25 – 27 sierpnia br. odbyła się, organizowana przez naszą firmę, IV Konferencja Technik Szerokopasmowych. Tematem wiodącym tegorocznej konferencji była: „Rzeczywistość usług Triple Play – gwarancją sukcesu operatora”. W obliczu wyzwań stojących przed branżą operatorów telewizji kablowych zastanawialiśmy się razem z naszymi gośćmi, nad tym jak rozwój technologiczny może przyczynić się do zwiększenia wpływów i wzrostu konkurencyjności naszej branży, jak również omawialiśmy najnowsze trendy rynkowe i technologiczne.

Tradycyjnie pierwsze dwa dni Konferencji, w których uczestniczyło około 100 zaproszonych osób, odbyły się w Juracie w hotelu Neptun. Tematyka tej części Konferencji była dostosowana do oczekiwań średniej i wyższej kadry kierowniczej działów techniki, marketingu, operacyjnych i inwestycji operatorów kablowych.

Również tak jak poprzednio, trzeci dzień konferencji – Warsztaty i Wystawa Techniczna – został zorganizowany w naszej siedzibie. W tym dniu gościliśmy ponad 200 osób, które uczestniczyły w kilkunastu warsztatach i prezentacjach, jak również miały możliwość zapoznać się z prezentowanymi rozwiązaniami na wystawie technicznej.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w IV Konferencji Technik Szerokopasmowych oraz byli obecni na Warsztatach i Wystawie Technicznej, serdecznie dziękujemy!

IV Konferencja Technik Szerokopasmowych IV Konferencja Technik Szerokopasmowych IV Konferencja Technik Szerokopasmowych IV Konferencja Technik Szerokopasmowych IV Konferencja Technik Szerokopasmowych

 

 

 

 

 

 

 

 

Inni przeczytali także: