Konferencja TECHWAVES już 30–31 maja 2023 w Gdańsku

Ile polskich domów pozostaje niepodłączonych do światłowodu? Jak IoT wpłynie na rozwój inteligentnych miast? Czy 5G stanowi realną konkurencję dla sieci przewodowych? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedzi szukać będziemy podczas TECHWAVES, konferencji VECTOR TECH SOLUTIONS (znanej dotąd jako KONFERENCJA TECHNIK SZEROKOPASMOWYCH). Na 20 edycję zapraszamy do Gdańska.

techwaves konferencja o rozwoju sieci dla partnerów i klientów

Najnowsze technologie, wyzwania i najlepsze praktyki

TECHWAVES to jedno z najważniejszych spotkań technologicznych w Polsce. Do udziału w 20 konferencji VECTOR TECH SOLUTIONS zachęcamy przedstawicieli firm telekomunikacyjnych, operatorów kablowych, a także Data Center & Cloud oraz ISP. Co roku spotkanie gromadzi przedstawicieli branży z kraju oraz gości zagranicznych.

Podczas TECHWAVES podsumujemy zmiany technologiczne ostatnich miesięcy i porozmawiamy o przyszłości – m.in. o sieci komórkowej 5G, IoT i zastosowaniu sztucznej inteligencji w telekomunikacji . Zapraszam na TECHWAVES do Gdańska.

Jerzy Dziuba, Sales Director w VECTOR TECH SOLUTIONS

Program wydarzenia oparty jest na dziewięciu ścieżkach tematycznych:

  • Sieć komórkowa 5G
  • Usługi 10Gb/s
  • Sieci PON
  •  IoT
  • Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe
  • Prąd i zasilanie
  • Współpraca operatorska
  • Bezpieczeństwo telekomunikacyjne
  • Usługi wideo

Sprawdź program TECHWAVES 2023

Jak na świecie realizowana jest koncepcja inteligentnych miast? Jak przestrzeń miejska zmienia się oraz czy wiąże się to z zagrożeniami? – TECHWAVES to przede wszystkim okazja do rozmowy na aktualne technologiczne tematy.

Eksperci mówić będą także o tym, jak sztuczna inteligencja zmienia biznes i w jaki sposób dostępne technologie można wykorzystać w zarządzaniu firmami telekomunikacyjnymi.

Będziemy analizować kryteria doboru technologii światłowodowej na terenach rozproszonych. Zastanowimy się również nad optymalizacją aktywacji usług sieci PON, porozmawiamy o rozwoju DOCSIS 4.0. Zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie zasilania gwarantowanego.

Showroom z technologiami

Specjalnie na konferencję zespół VECTOR TECH SOLUTIONS projektuje także showroom z technologiami. Dzięki temu uczestnicy będą mogli zobaczyć, przetestować najnowsze urządzenia, a co najważniejsze skonsultować rozwiązania z ekspertami.

Grupa VECTOR od 35 lat na rynku ICT

Z okazji jubileuszowej edycji TECHWAVES zaplanowaliśmy dodatkowe aktywności oraz uroczystą galę wydarzenia. 2023 to również szczególny rok dla Grupy VECTOR. Firma powstała w 1988 roku. Przez 35 lat, z największymi operatorami telekomunikacyjnymi, nadawcami telewizyjnymi czy liderami branży ciepłowniczej, zrealizowaliśmy wiele przełomowych projektów.

Inni przeczytali także: