Kup CMTS C4c, a otrzymasz system optyczny gratis!

Na konkurencyjnym rynku nowych technologii operatorzy kablowi szukają modelu, dzięki któremu z jednej strony odpowiedzą na potrzeby wymagających abonentów, a z drugiej przeprowadzą inwestycję w sposób bezpieczny – przy niskich kosztach i przy minimalnym ryzyku. Mając na uwadze wysokie wymagania operatorów kablowych, dotyczące rozwoju systemu transmisji danych, firma VECTOR oferuje rozwiązanie w oparciu o standard DOCSIS 3.0 – kompaktowy kontroler modemów kablowych C4c.

ARRIS C4c jest najchętniej kupowanym na rynku kompaktowym CMTS DOCSIS 3.0. Jego konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do potrzeb średnich i małych headendów lub hubów, zapewniając jednocześnie możliwość realizacji nowoczesnych usług. Kontroler modemów kablowych ARRIS C4c gwarantuje:

 • Elastyczność konfiguracji (flexible upstream to downstream mapping)
  Do CMTS ARRIS C4c można dodawać osobno karty downstream i upstream. Pozwala to na zakup tylko tych elementów, które Klient faktycznie potrzebuje. Indywidualne dopasowanie proporcji upstream do downstream do każdej sieci HFC obniża koszty wdrożenia i rozbudowy. Zastosowane tych samych kart w C4c, które są stosowane w C4, pozwala na migrację w sytuacji wzrostu zapotrzebowania sieci na pasmo. Chroni to inwestycje i zapewnia maksymalnie długi czas eksploatacji sprzętu. Kontroler C4c jest kompatybilny z DOCSIS 1.0, 1.1, 2.0 i 3.0.
 • Gęstość upakowania (od 16 do 160 kanałów downstream w obudowie 7RU)
  Kompaktowość C4c pozwala na umieszczenie w obudowie większej ilość kart kablowych o takich samych wymiarach. C4c wyposażony jest w interfejsy sieciowe 1x10Gigabit Ethernet i 10x1Gigabit Ethernet. Dzięki uproszczonemu okablowaniu C4c nie wymaga dodatkowych urządzeń RF Management. Urządzenie jest idealne do mniejszych i średnich oraz rozproszonych headendów.
 • Dynamiczny load balancing w downstream i upstream
  Zastosowany w C4c load balancing umożliwia równomierne rozłożenie ruchu sieciowego na dostępne kanały, a także zwiększenie wydajności systemu, dzięki inteligentnemu, automatycznemu zarządzaniu ruchem. W efekcie takie same ilości kart kablowych są w stanie obsłużyć większą ilość abonentów. C4c pozwala na przeprowadzenie inwestycji przy minimalnych kosztach z możliwością opóźnienia rozbudowy o kolejne rozbudowy CMTS’a, optyki nadawczej i odbiorczej. Rozwiązania gwarantuje optymalne wykorzystanie wszystkich kanałów dostępnych w danym regionie sieci, osiedlu, bloku, węźle.

Każdy zakup zestawu kontrolera modemów kablowych C4c premiujemy gratisowym zestawem platformy optycznej

 • przy zakupie kontrolera CMTS C4c Starter SKIT 1x16D 1x12U oferujemy gratis: szafkę CHP Max 5000, zasilacz, moduł zarządzający, jeden podwójny odbiornik kanału zwrotnego, jeden nadajnik 1310 kanału dosyłowego
 • przy zakupie kontrolera CMTS C4c Starter DKIT 2x16D 3x12U oferujemy gratis: szafkę CHP Max 5000, zasilacz, moduł zarządzający, trzy podwójne odbiorniki kanału zwrotnego dwa nadajniki 1310 kanału dosyłowego.

Promocja ważna do 24.01.2011.

Szczegółowe informacje o rozwiązaniu dostępne u przedstawicieli firmy VECTOR.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Inni przeczytali także: