Laur INFOTELA dla VECTOR

Laur INFOTELA dla VECTORW dniu 04 czerwca 2009 roku VECTOR został ogłoszony zwycięzcą XI edycji ogólnopolskiego Konkursu o Laur Infotela w kategorii FIRMA. Statuetkę w imieniu VECTOR odebrał Prezes Zarządu Jacek Kajut.

Firma VECTOR została doceniona za wieloletni skuteczny rozwój rodzimego kapitału i myśli technicznej na rynkach krajowym i międzynarodowym branży telekomunikacyjnej.
Uroczysta Gala Komunikacji Elektronicznej odbyła się podczas VIII Kongresu Infotela w Jastrzębiej Górze.

Platynowe Laury przyznawane są od dziesięciu lat za szczególne zasługi i osiągnięcia w branży komunikacji elektronicznej w trzech kategoriach: osobie, firmie oraz instytucji lub organizacji. Ogólnopolski konkurs o Laur INFOTELA organizuje redakcja pisma tematycznie związanego z nowoczesną komunikacją elektroniczną – INFOTEL. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej. Laur INFOTELA promuje przedsięwzięcia i nagradza twórców nowoczesnych rozwiązań komunikacji elektronicznej, które powstały w firmach i ośrodkach naukowych (uczelniach i instytutach). INFOTEL stwarza szansę wyróżnienia firm, które opracowują i wdrażają innowacyjne projekty komunikacji elektronicznej oraz promuje osoby, firmy i instytucje szczególnie zasłużone dla branży.

Laur INFOTELA jest już drugim wyróżnieniem branżowym, jakie firma zdobyła w przeciągu miesiąca. Przypomnijmy, iż podczas XXXIV Konferencji PiKE redakcja TV-Sat-Magazynu uchonorowała Prezesa Zarządu VECTOR Jacka Kajut za zasługi dla rozwoju polskiej branży satelitarno-kablowej. Ww. wyróznienia są potwierdzeniem wysokiej pozycji firmy VECTOR na rynku usług telekomunikacyjnych.

Laur INFOTELA dla VECTOR Laur INFOTELA dla VECTOR

Inni przeczytali także: