Liberty Global wybiera modemy ARRIS

Firma ARRIS informuje, iż jeden z największych operatorów kablowych Liberty Global, planuje szerokie wdrożenie modemów telefonicznych z wi-fi – ARRIS TG 2492.s30o-arris-tg-2492

Wybrany przez Liberty Global modem umożliwi abonentom z całego świata dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz pozwoli na dostarczanie im zaawansowanych usług  wideo. W połączeniu z prędkościami do 1Gbps i najnowszą technologią wi-fi 802.11ac, modem TG2492 jest skalowalną platformą, przygotowaną do wdrażania nowych usług.

„Nasz flagowy produkt – bezprzewodowy modem z WI-fi ARRIS TG2492, pozwoli Liberty na świadczenie najlepszej jakości usługi wi-fi, o większej prędkości oraz zapewni możliwość połączenia ze sobą wciąż rosnącej liczby urządzeń abonenckich z dostępem do internetu (IoT) – twierdzi Steve McCaffery, Senior Vice President, EMEA, ARRIS. „ Umowa z Liberty Global ugruntowuje naszą pozycję, jako głównego partnera technologicznego tego operatora i umożliwia nam współpracę nad  projektowaniem nowych rozwiązań pod przyszłe potrzeby rynku.”

„Dla naszych Klientów, którzy korzystają z coraz większej ilości kontentu, na rosnącej liczbie różnych urządzeń, kluczowy staje się bezprzewodowy dostęp do sieci, o najwyższych parametrach jakościowych”., twierdzi Doron Hacmon, Chief Product Officer, Liberty Global. „Platforma ARRIS TG 2492 jest w tej chwili najlepszym dostępnym rozwiązaniem w swojej klasie, a jednocześnie w przyszłości pozwoli na elastyczne wprowadzanie nowych usług”.

Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo na stronie  www.vectorsolutions. net

Inni przeczytali także: