Medal Europejski 2011 dla firmy VECTOR


Odbiornik optyczny LAMBDA PRO 70 został laureatem XXII edycji Medalu Europejskiego. Przyznana nagroda potwierdza wysoką jakość oraz innowacyjność rozwiązania VECTOR oraz zgodność zastosowanych w nim funkcjonalności ze standardami europejskimi.

Medal Europejski, jedno z najważniejszych wyróżnień w środowisku polskich przedsiębiorców, jest projektem, wspierającym polskie produkty i usługi na rynku europejskim oraz przybliżającym standardy i przepisy, obowiązujące w krajach Unii Europejskiej.

Nagroda przyczynia się wzrostu zainteresowania polskich przedsiębiorców rynkami Unii Europejskiej oraz zwraca uwagę konsumentów zagranicznych nagrodzonymi produktami i usługami, zwiększając konkurencyjność polskich firm na rynku europejskim.

Wyróżnienia zostały przyznane przez Business Centre Club, przy współpracy Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 9 listopada 2011r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.

Inni przeczytali także: