Miernik VIAVI NSC-100 – Twój najlepszy partner do pracy w sieci

Miernik VIAVI NSC-100 – Twój najlepszy partner do pracy w sieci

miernik VIAVI NSC-100

Jak efektywnie pracować w sieci?

Poszukujesz najwyższej klasy urządzenia, które pomoże Ci szybko ocenić wydajność i jakość sieci, a także skróci czas instalacji i uruchomienia usługi u Klienta końcowego? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Miernik VIAVI NSC-100, najlepszy partner do pracy w sieci, jest już dostępny w naszej ofercie.

To pierwsze na rynku urządzenie, które łączy interfejsy testowe PON (emulacja ONU/ONT), Ethernet i high-end Wi-Fi. Miernik VIAVI NSC-100 pozwala na prostą i szybką weryfikację jakości i dystrybucji dostarczanych usług do Klienta. Polecają go zarówno doświadczeni inżynierowie jak i początkujący technicy sieciowi. 

Niezależnie od tego, w jakiej sieci uruchamiasz nowe usługi: PON, Ethernet, czy Wi-Fi, miernik VIAVI NSC-100 ułatwi Ci codzienną pracę.

Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z miernikiem VIAVI NSC-100?

  • Testuje wszystko i wszędzie – miernik pozwala na szybką identyfikację problemów w warstwie dystrybucyjnej sieci oraz weryfikuje jakość usługi u Klienta w oparciu o interfejsy testowe PON, Ethernet do 10G oraz high-end Wi-Fi
  • Jest szybki i prosty w obsłudze – jeden przycisk „OneCheck” wystarczy, aby wykonać test i analizę w czasie krótszym niż 1 minuta
  • Ogranicza ilość reklamacji i rezygnacji Klientów – sprawnie rozwiązuje problemy zgłaszane przez abonentów, a testy można przeprowadzać w dowolnym punkcie dostępu (PON, Ethernet, Wi-Fi)
  • Gwarantuje zgodność z założonymi standardami – za pomocą miernika można wykonać wszystkie wymagane testy, przeprowadzić kontrole na etapie instalacji, uruchamiania i aktywacji usług
  • Weryfikuje świadczone usługi  – posiada wiele poziomów testowania przepustowości gigabitowej (FTP SpeedCheck, Ookla Speedtest, TrueSpeed RFC-6349)
  • Optymalizuje zasięg, wydajność i działanie sieci Wi-Fi – może przeprowadzać testy jakości sygnału Wi-Fi w dowolnym pomieszczeniu w lokalu użytkownika końcowego
  • Generuje raporty – przesyła dane za pośrednictwem chmury (StrataSync) lub e-maila (smartfon / tablet)

Kombinacja różnych interfejsów testowych: PON, Ethernet i high-end Wi-Fi sprawia, że ​​miernik VIAVI NSC-100 może być wykorzystywany w obsłudze różnych sieci: FTTH, 5G front-haul, HFC i xDSL / Gfast.

Chcesz poznać wszystkie funkcjonalności miernika VIAVI NSC-100 i zobaczyć jak działa on w praktyce? A może chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak sprawnie i szybko dokonać pomiaru sieci i skrócić czas instalacji usługi u abonenta końcowego? Skontaktuj się z naszym ekspertem:

 

Inni przeczytali także: