Mikołajkowe niespodzianki na spotkaniu w Mikołajkach

VECTOR, już po raz szesnasty, uczestniczył w Konferencji i Wystawie Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Komunikacji Kablowej, która odbyła się w dniach 27-30 listopada 2001 r. w Mikołajkach. 

VECTOR prezentował podczas imprezy systemy transmisji danych, usług VoIP, jak również transmisji optycznej i cyfrowej. Na stoisku pokazane zostały także nowoczesne rozwiązania dla sieci dostępowych HFC w oparciu o zaprojektowane według własnej myśli konstrukcyjnej urządzenia serii GAMMA. Firma przygotowała także prezentacje poświęcone nowoczesnym usługom w sieciach kablowych, które zostały przyjęte przez uczestników seminarium z zainteresowaniem.

Stoisko firmowe podczas wystawy zostało zaaranżowane w konwencji świątecznej. Z okazji spotkania branżowego w Mikołajkach Firma przygotowała specjalną promocję cenową obejmującą wybrane urządzenia z szerokiej oferty.

VECTOR bierze czynny udział w kolejnych edycjach imprezy prawie od początku jej organizacji. Konferencje OIGKK organizowane dwa razy w roku są branżowym spotkaniem operatorów kablowych, nadawców telewizyjnych i mediów oraz dostawców sprzętu o międzynarodowym charakterze, które stanowi forum wymiany poglądów i bieżącej oceny rynku.

Inni przeczytali także: