Nagroda Tandberg Television zdobyta!

making headwayFirma VECTOR już po raz trzeci została uhonorowana nagrodą dla jednego z najlepszych partnerów Tandberg Television za osiągnięcia w 2008 roku.

Odbywające się w lutym br. roku w Lizbonie spotkanie firm, współpracujących z Tandberg Television, miało na celu podsumowanie ubiegłorocznej pracy na rynku oraz zaplanowanie kierunków sprzedaży produktów firmy Tandberg Television w bieżącym roku.

W trakcie podsumowań sukcesów sprzedażowych z regionu Europy, Bliskiego Wschodu oraz Indii i Pakistanu firma VECTOR była wymieniana jako jeden z najważniejszych partnerów biznesowych emea_business_partner_conferenceTandberg Television. Dzięki zaangażowaniu VECTOR, Polska jest jednym z niewielu światowych pionierów w mobilnej transmisji sygnałów reporterskich w MPEG-4 HD (obok Rosji, Indii, USA). System multipleksu TVP zaprojektowany i zintegrowany przez inżynierów z firmy VECTOR był jednym z największych projektów telewizji cyfrowej zrealizowanych w Polsce w 2008 roku.

Tandberg Television po raz kolejny uhonorowała gdyńską firmę nagrodą za sukcesy rynkowe. Poprzednie wyróżnienie VECTOR otrzymał w 2007 roku. Drugie z kolei wyróżnienie jest potwierdzeniem wiodącej pozycji VECTOR jako integratora systemów DTV w tej części Europy.

Inni przeczytali także: