Nowa wersja CMS w ofercie VECTOR

Firma VECTOR wprowadziła do oferty nową wersję oprogramowania CMS, teraz rozszerzoną o obsługę węzła optycznego BETA PRO 100G. Narzędzie pozwala na proste i efektywne kosztowo zarządzanie siecią, wpływając na wzrost jakości świadczonych usług.

Aplikacja CMS (Craft Management Software) została stworzona jako interfejs dla lokalnego lub zdalnego sterowania produktami 1GHz oraz tworzenia elektronicznej dokumentacji konfiguracji urządzeń, przyczyniając się do wzrostu niezawodności sieci HFC. Nowa wersja narzędzia została rozszerzona o obsługę węzła optycznego BETA PRO 100G, który został zaprojektowany do zastosowań w nowoczesnych sieciach Fiber Deep.

Nowa wersja oprogramowania CMS umożliwia:

  • lokalną konfigurację wzmacniaczy i węzłów optycznych, teraz także węzłów BETA PRO 100G poprzez interfejs RS,
  • szybkie i łatwe tworzenie elektronicznej dokumentacji konfiguracji każdego urządzenia w sieci HFC, (informacja znajduje się w jednym miejscu w formie cyfrowej)
  • archiwizację i analizę danych konfiguracji na komputerze,
  • eksport danych do plików txt lub csv, co daje możliwość integracji z bazą danych
  • aktualizację oprogramowania urządzeń, w tym BETA PRO 100G poprzez połączenie lokalne,
  • zarządzanie urządzeniami bezpośrednio poprzez PC
  • komunikację z urządzeniami za pomocą protokołu SNMP, co gwarantuje możliwość zdalnego sterowania urządzeń oraz szybkiej reakcji w przypadku zakłóceń w dostępie do usług lub złej jakości sygnału,
  • łatwe użytkowanie dzięki przyjaznemu interfejsowi i intuicyjnej obsłudze (obsługa narzędzia nie wymaga dodatkowego szkolenia).

Nowa wersja rozwiązania VECTOR wpływa na wzrost niezawodności sieci, dzięki prostemu zarządzaniu i intuicyjnej analizie danych. Oprogramowanie pozwala również obniżyć koszty instalacji i eksploatacji sieci, dzięki możliwości przenoszenia informacji między HHT i PC oraz elektronicznej dokumentacji konfiguracji urządzeń, teraz także węzła optycznego BETA PRO 100G.

Zapraszamy do pobrania nowej wersji CMS!

Inni przeczytali także: