Nowe moduły kablowe 24D i 24U do CMTS C4 i C4c w ofercie VECTOR

Arris c4c - kontroler modemów kablowychRosnące wymagania abonentów oraz dynamiczny postęp technologiczny
wymuszają na operatorach sieci ciągły rozwój oferty, co z kolei przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na pasmo.

Mając na uwadze Państwa potrzeby zarówno bieżące, jak i przyszłe, firma VECTOR wprowadziła do oferty nowe karty 24D i 24U, które wspierają pracę kontrolerów modemów kablowych C4 i C4c.

Nowe moduły kablowe, zgodne ze standardem DOCSIS/EuroDOCSIS, zwiększają wydajność CMTS-ów, pozwalając operatorom sieci kablowych świadczyć nowoczesne usługi transmisji danych, głosu i obrazu z największymi prędkościami. Skalowalność i możliwość rozbudowy systemu oraz funkcjonalności kart 24D i 24U gwarantują proste i efektywne kosztowo rozszerzanie oferty, przyczyniając się do wzrostu zadowolenia abonentów indywidualnych i biznesowych.

Karty 24U posiadają dwa demodulatory PHY, gdzie na jeden demodulator przypada 12 upstreamów, umożliwiając wyjątkowo elastyczną konfigurację urządzenia przy optymalnym ratio D:U.
Zastosowanie modułów 24D i 24U gwarantuje zwiększenie gęstości D:U oraz wzrost wydajności dla świadczonych usług, co pozwala obniżyć koszty utrzymania systemu na każdy Mb ruchu w sieci, gwarantując bezpieczeństwo inwestycji oraz długi czas eksploatacji sprzętu.

Dodatkową zaletą nowych kart jest ich niski pobór mocy (tylko 125W).

Unikatowe funkcjonalności kart 24D i 24U pozwalają na zwiększenie ilości obsługiwanych abonentów bez generowania dodatkowych kosztów na rozbudowę funkcjonalności systemu.

Szczegóły dostępne u przedstawicieli VECTOR. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Inni przeczytali także: