Nowość w ofercie BETA PRO 20 i BETA PRO 15

Informujemy o wprowadzeniu do oferty pierwszego urządzenia z nowej linii produktów PROGRESS , nowoczesne wzmacniacze szerokopasmowe BETA PRO 20 i BETA PRO 15, których uniwersalna konstrukcja pozwala na zastosowanie go jako wzmacniacza liniowego i dystrybucyjnego.

Stopnie wyjściowe wzmacniaczy BETA PRO 20 i BETA PRO 15 wykonane zostały w nowoczesnej technologii MESFET GaAs, przez co uzyskano bardzo dobre parametry sygnałów wyjściowych, przy połączonej transmisji sygnałów analogowych i cyfrowych. Pozwala to na wprowadzenie usług telewizji cyfrowej, przy jednoczesnym zachowaniu niezakłóconej transmisji sygnałów analogowych.

Modułowa konstrukcja wzmacniaczy dystrybucyjnych BETA PRO 20 i BETA PRO 15 umożliwia efektywną kosztowo przebudowę sieci z koncentrycznej na optyczną. Konwersja wzmacniacza do postaci węzła optycznego odbywa się poprzez zainstalowanie dodatkowych modułów odbiornika i nadajnika optycznego, bez konieczności kosztownej wymiany urządzeń. Wzmacniacze szerokopasmowe BETA PRO 20 i BETA PRO 15 można również wyposażyć w dodatkowy moduł transpondera NMS, który pozwala na monitorowanie istotnych parametrów pracy, co znacząco poprawia niezawodność całego systemu.

Wzmacniacze  BETA PRO 20 i BETA PRO 15 posiadają kilkustopniowe zabezpieczenie chroniące przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak przepięcia, a także odporną na warunki atmosferyczne obudowę (klasa ochrony IP 67). Obie te cechy gwarantują wysoką niezawodność urządzenia, a tym samym niezawodność świadczonych usług.

Zastosowanie jednego rodzaju wkładek (typu ATG) do regulacji i konfiguracji parametrów wzmacniacza, to wymierne korzyści dla operatora w postaci znaczącej redukcji kosztów utrzymania sieci oraz szybszej instalacji i prostszej obsługi.

Wzmacniacze BETA PRO 20 i BETA PRO 15 charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją pozwalającą na uzyskanie bardzo dobrych parametrów sygnałów. Dodatkowo wyróżnia się uniwersalną konstrukcją i funkcjonalnością, która pozwala na efektywne jego wykorzystanie w różnych aplikacjach sieci HFC.

Inni przeczytali także: