Nowość w ofercie BETA PRO 30

Informujemy o wprowadzeniu do oferty pierwszego urządzenia z nowej linii produktów PROGRESS , nowoczesnego wzmacniacza szerokopasmowego BETA PRO 30, którego uniwersalna konstrukcja pozwala na zastosowanie go jako wzmacniacza liniowego i dystrybucyjnego.

Stopnie wyjściowe wzmacniacza BETA PRO 30 wykonane zostały w nowoczesnej technologii MESFET GaAs, przez co uzyskano bardzo dobre parametry sygnałów wyjściowych, przy połączonej transmisji sygnałów analogowych i cyfrowych. Pozwala to na wprowadzenie usług telewizji cyfrowej, przy jednoczesnym zachowaniu niezakłóconej transmisji sygnałów analogowych.

Modułowa konstrukcja wzmacniacza dystrybucyjnego BETA PRO 30 umożliwia efektywną kosztowo przebudowę sieci z koncentrycznej na optyczną. Konwersja wzmacniacza do postaci węzła optycznego odbywa się poprzez zainstalowanie dodatkowych modułów odbiornika i nadajnika optycznego, bez konieczności kosztownej wymiany urządzeń. Wzmacniacz szerokopasmowy BETA PRO 30 można również wyposażyć w dodatkowy moduł transpondera NMS, który pozwala na monitorowanie istotnych parametrów pracy, co znacząco poprawia niezawodność całego systemu.

Wzmacniacz BETA PRO 30 posiada kilkustopniowe zabezpieczenie chroniące przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak przepięcia, a także odporną na warunki atmosferyczne obudowę (klasa ochrony IP 67). Obie te cechy gwarantują wysoką niezawodność urządzenia, a tym samym niezawodność świadczonych usług.

Zastosowanie jednego rodzaju wkładek (typu ATG) do regulacji i konfiguracji parametrów wzmacniacza, to wymierne korzyści dla operatora w postaci znaczącej redukcji kosztów utrzymania sieci oraz szybszej instalacji i prostszej obsługi.

Wzmacniacz BETA PRO 30 charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją pozwalającą na uzyskanie bardzo dobrych parametrów sygnałów. Dodatkowo wyróżnia się uniwersalną konstrukcją i funkcjonalnością, która pozwala na efektywne jego wykorzystanie w różnych aplikacjach sieci HFC.

Inni przeczytali także: