Nowość w ofercie – rozwijamy linię produktów LAMBDA PRO 2X

Firma VECTOR rozszerza linię wzmacniaczy szerokopasmowych LAMBDA PRO 2X, które cieszą się dużą popularnością wśród operatorów sieci HFC. Ten kompaktowy wzmacniacz jest idealnym rozwiązaniem wykorzystywanym w sieciach o głębokiej penetracji optycznej, gdzie po węźle lub odbiorniku optycznym instaluje się od jednego do kilku wzmacniaczy.

Nowe wersje wzmacniacza LAMBDA PRO 2X mają złącza 5/8” na wejściu i wyjściu, co umożliwia ich montaż w części sieci z zainstalowanymi kablami magistralnymi. Pozostałe dostępne wersje wzmacniaczy z serii LAMBDA PRO 2X mają inne kombinacje złącz, jak na przykład PG11 na wejściu i F na wyjściu, bądź oba złącza F, co pozwala na wykorzystanie tego produktu jako wzmacniacza końcowego. Dzięki takiej kombinacji wejść i wyjść całą sieć koncentryczną można zbudować na jednym typie wzmacniaczy, co niewątpliwie ułatwia pracę instalatorom podczas budowy sieci oraz jej eksploatacji.

Wszystkie wersje wzmacniaczy dostępne są z zasilaniem zdalnym lub miejscowym. Regulacja poziomu i nachylenia sygnału może być realizowana za pomocą wymiennych wkładek o stałej wartości bądź zamontowanych na płycie wzmacniacza potencjometrów. Dodatkowo wzmacniacz charakteryzuje się wysoką klasą szczelności IP67, wysokim poziom wyjściowym oraz bardzo niskim poborem mocy wynoszącym jedynie 8W.

Inni przeczytali także: