Produkty

                Patchcord OFIBER SC APC – SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 1m, biały, zdjęta obudowa na jednym złączu

                OFIBER patchcord SC APC - SC APC, simplex, G657B3, śr, 3mm, dł, 1m, biały, zdjęta obudowa na jednym złączu

                Patchcord OFIBER SC APC – SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 1m, biały, zdjęta obudowa na jednym złączu
                Patchcord OFIBER SC APC - SC APC, simplex, G657B3 (różne wersje)
                Archiwum
                Najedź kursorem, aby przybliżyć
                Patchcord OFIBER SC APC – SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 1m, biały, zdjęta obudowa na jednym złączu
                Patchcord OFIBER SC APC - SC APC, simplex, G657B3 (różne wersje)
                Opis

                Opis produktu Patchcord OFIBER SC APC – SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 1m, biały, zdjęta obudowa na jednym złączu

                Produkt niedostępny już w sprzedaży.

                Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.