Produkty

                Patchcord OFIBER SC APC – SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 2.2m, biały, LSOH

                OFIBER patchcord SC APC - SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 2.2m, biały, LSOH

                Patchcord OFIBER SC APC – SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 2.2m, biały, LSOH
                Archiwum
                Najedź kursorem, aby przybliżyć
                Patchcord OFIBER SC APC – SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 2.2m, biały, LSOH
                Opis

                Opis produktu Patchcord OFIBER SC APC – SC APC, simplex, G657B3, śr. 3mm, dł. 2.2m, biały, LSOH

                Produkt niedostępny już w sprzedaży.

                Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.