ROTON jednym z najlepszych projektów wzorniczych w Polsce

20140924_IWP_WYSTAWA_foto_Mirek_Kazmierczak_FOTOactions_0029

Fot. Mirek Kazmierczak, IWP

Stacja czołowa ROTON firmy VECTOR została wytypowana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego jako jedno z najbardziej innowacyjnych polskich rozwiązań wzorniczych, które zostały zaprezentowane na wystawie „25 sukcesów procesu wzorniczego”. Ekspozycja wyróżnionych produktów odbyła się w ramach prestiżowego projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk”, realizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Nowa inicjatywa „Wzornictwo-Biznes-Zysk” skierowana do projektantów, przedsiębiorców i przedstawicieli samorządów, obejmuje warsztaty, towarzyszące warsztatom wystawy, seminaria oraz portal internetowy.

20140924_IWP_WYSTAWA_foto_Mirek_Kazmierczak_FOTOactions_0020

Fot. Mirek Kazmierczak, IWP

Wystawa,  zorganizowana w ramach nowej inicjatywy „Wzornictwo-Biznes-Zysk”, odbyła się dniach 23-24 września 2014 r. w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Zostało na niej zaprezentowanych 25 produktów, które powstały w polskich przedsiębiorstwach i są przykładami modelowo wdrożonego procesu wzorniczego. Rezultat każdego z tych wdrożeń to nie tylko estetyka, nowoczesny wygląd, a przede wszystkim technologiczna innowacja. Rozwiązania wzornicze, zaprezentowane w ramach tego projektu, zostały wybrane przez ekspertów i kuratorów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Wśród prezentowanych innowacji wzorniczych znalazła się stacja czołowa dla telewizji cyfrowej – ROTON.

Atrakcyjny i nowoczesny wygląd obudowy rozwiązania VECTOR oraz wysoka jakość jej wykonania, charakterystyczne dla produktów klasy Premium w połączeniu z zaawansowaną technologią i możliwościami urządzenia pozwalają umocnić pozycję VECTOR na rynku telewizji cyfrowej.

Inni przeczytali także: