Technologiczna rzeczywistość

Określ potrzeby i chroń swój biznes

Rozwiązania All-Flash Storage (czyli magazyny całkowicie oparte na technologii pamięci Flash) to zaawansowane systemy przechowywania danych, wykorzystujące wyłącznie pamięci typu Flash, aby zapewnić wysoką wydajność i niskie opóźnienia podczas odczytu i zapisu danych. Są szybsze i bardziej wydajne względem tradycyjnych dysków twardych (HDD).

Firmy, które nie korzystają z rozwiązań All-Flash Storage (czyli korzystają z tradycyjnych dysków twardych lub innych mniej wydajnych rozwiązań), mogą napotykać szereg problemów:

 • Niska wydajność i wysokie opóźnienia
  Dyski twarde są znacznie wolniejsze od pamięci AllFlash, mają relatywnie wysoki czas opóźnienia w odczycie i zapisie danych. Architektura macierzy hybrydowych, pracujących na standardowych dyskach obrotowych HDD nie pozwala na optymalne działanie przy zapewnieniu pełnego i szybkiego dostępu do generowanych danych.
 • Wyższe koszty energii i chłodzenia
  Dyski twarde zużywają więcej energii, co może prowadzić do wyższych kosztów eksploatacji oraz wymagać większej infrastruktury chłodzenia. Odpowiedzią na ten problem są nowoczesne dyski allflash, które ze względu na mniejszy pobór prądu są mniej obciążone przegrzewaniem się, co w konsekwencji prowadzi do niższego kosztu chłodzenia urządzeń.
 • Wysoka awaryjność i dłuższe naprawy
  Dyski twarde zawierają ruchome elementy (talerze), które są podatne na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. To z kolei prowadzi do wyższej awaryjności i ryzyka utraty danych, obniżając poziom dostępności do danych, a w najgorszym przypadku ich utratę.

Korzyści

All-Flash najelpszym rozwiązaniem do przechowywania danych

To rozwiązania, które znacznie przewyższają tradycyjne rozwiązania oparte na dyskach twardych (HDD). Korzystając z dysków All-Flash zapewniasz swojej organizacji:

 • Wyjątkowa wydajność i skalowalność
  Czas dostępu do danych jest bardzo krótki, co przekłada się na szybsze wczytywanie aplikacji, szybsze przetwarzanie i dostarczanie danych pracownikom oraz klientom, korzystającym z cyfrowych usług przedsiębiorstwa. Te czynniki znacząco wpływają na przewagę konkurencyjną na rynku dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT. W przypadku wzrostu zapotrzebowania na przechowywanie danych, rozwiązania te można w prosty sposób rozbudowywać.
 • Niezawodność
  Pamięci Flash nie posiadają ruchomych części, takich jak talerze w tradycyjnych dyskach twardych, co sprawia, że są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Przekłada się to na wyższą niezawodność i mniejsze ryzyko utraty danych.
 • Wsparcie dla każdego środowiska
  Rozwiązania All-Flash doskonale sprawdzają się w różnorodnych środowiskach – od standardowej wirtualizacji, poprzez klasyczne przechowywanie plików i tworzenie backupu najbardziej krytycznych rozwiązań, po współpracę z zaawansowanymi aplikacjami i bazami danych klientów.
 • Lepsza reakcja na obciążenia
  Pamięci Flash radzą sobie doskonale z intensywnymi obciążeniami operacji odczytu/zapisu, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla aplikacji i zastosowań wymagających dużych przepustowości i niskich czasów opóźnień w dostępie do danych.
 • Redukcja danych
  Rozwiązania z rodziny allflashowych to gwarancja kompresji i deduplikacji danych bez strat na wydajności, które pozwalają na przechowywanie znacząco większej ilości danych niż fizycznie pozwalają na to dyski. Finalnie rozwiązanie jest całościowo tańsze, łatwiejsze w zarządzaniu oraz serwisowaniu, jak również zajmuje mniej przestrzeni.

Nasi partnerzy

Rozwiązania w pełni dopasowane do Ciebie

Nie skupiamy się na jednym rozwiązaniu dlatego kładziemy duży nacisk na ciągłe zdobywanie wiedzy podpartej licznymi certyfikatami najważniejszych dostawców w branży IT. Dzięki różnorodności partnerów, możemy zapewnić rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy, które uprzednio testujemy w licznych laboratoriach firmy. To gwarancja perfekcyjnej znajomości urządzeń oraz nowoczesnych systemów, które oferujemy naszym klientom.

Usługi

Profesjonalne usługi dla Twojej organizacji

Nasza wiedza i zaawansowana analiza pozwolą Twojemu biznesowi zoptymalizować systemy informatyczne, a w konsekwencji zapewnią wydajność organizacji. Jesteśmy elastyczni, dlatego dopasowujemy się do potrzeb firm, zagłębiając się w ich potrzeby, działalność i zasoby, aby w efekcie móc wielopoziomowo wesprzeć klientów w wyzwaniach, z którymi się mierzą.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

To pierwszy krok do wspaniałej współpracy