SOLUTIONS CAMP 2023 – warsztaty technologiczne dla operatorów

Październik będzie owocował w potężną dawkę wiedzy technologicznej dla operatorów telekomunikacyjnych! Zapraszamy do siedziby firmy w Gdyni już 5-6 października na dwudniowe warsztaty, dzięki którym odkryjesz najnowsze trendy technologiczne z zakresu #broadbandnetworkaccess oraz #UPSsystems, przetestujesz rozwiązania w ich naturalnym środowisku labowym oraz nawiążesz nowe kontakty.

 

Dlaczego warto wziąć udział w SOLUTIONS CAMP?

  1. Najnowsza wiedza: poznasz najnowsze technologie i rozwiązania dedykowane branży telco.
  2. Praktyczne umiejętności: nie tylko przekażemy Ci wiedzę teoretyczną, ale także pomożemy zdobyć praktyczne umiejętności, które są niezbędne w Twojej codziennej pracy.
  3. Eksperci z branży: nasze warsztaty poprowadzą doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Będziesz miał/a okazję uczyć się od najlepszych.
  4. Networking: to doskonała okazja do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży telekomunikacyjnej.
  5. Innowacyjne rozwiązania: Dowiesz się, jak wykorzystać najnowsze technologie, aby usprawnić działanie swojej firmy i sprostać wymaganiom rynku.

Co czeka na uczestników wydarzenia?

Podczas wydarzenia stawiamy na prezentację najnowszych rozwiązań w ich naturalnym środowisku, podłączonych w naszych laboratoriach. Nasze warsztaty połączą teorię z praktyką, abyś mógł zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w dynamicznym świecie zmieniających się technologii.

Tegoroczna agenda SOLUTIONS CAMPa jest wyjątkowa, bo nawiązuje do najbardziej znanych filmów fantasy, takich jak Gwiezdne Wojny, uniwersum Marvela czy Harry Potter. Liczymy, że dzięki takiemu połączeniu technologii z popkulturą jeszcze lepiej zrozumiesz wszystkie technologiczne niuanse, które chcemy Tobie zaprezentować.

W programie wydarzenia między innymi:

  • „Niech światło będzie z Twoim klientem”, czyli o tym, jak przeprowadzić instalację abonenta, przy wykorzystaniu rozwiązań OFIBER
  • „Gwiazda śmierci nie taka straszna” – o najnowszych rozwiązaniach systemowych – XGS-PON-wing
  • „Rób albo nie rób. Nie ma próbowania”, czyli o tym jak ważne jest optymalizowanie kosztów energii przy wykorzystaniu systemów zasilania gwarantowanego
  • „Celuj i mierz jak Hawkeye” – o dokładności w wyborze odpowiednich mierników do sieci światłowodowej
Poznaj szczegółową agendę wydarzenia.

Dołącz do nas

Nie zwlekaj! Dołącz do nas 5-6 października i rozwijaj swój biznes, bazując na najnowszej wiedzy technologicznej, wiodących trendach i doradztwie ekspertów. Zarejestruj się na wydarzenie poprzez formularz na stronie SOLUTIONS CAMP. 

May the Broadband force be with you!

Inni przeczytali także: