STB ARIVA 102 w ofercie VECTOR – telewizja cyfrowa w nowym wymiarze

W celu zapewnienia perfekcyjnego obrazu oraz doskonałego dźwięku odbieranych programów TV i radiowych w wysokiej rozdzielczości HDTV, firma VECTOR wprowadziła do oferty w pełni funkcjonalny odbiornik Full HD ARIVA 102 z czytnikiem kart płatnych telewizji.

Odbiornik firmy Ferguson to łatwe w obsłudze urządzenie do nagrywania i odtwarzania programów w nowym pełnym wymiarze 1080p.

Rozwiązanie zostało wyposażone w czytnik kart dla płatnych telewizji, gwarantujący dostęp do kanałów kodowanych w systemie Conax CAS 5, 7.

Odbiornik umożliwia również dostęp do serwisów internetowych.

To nowoczesne urządzenie oferuje także dostęp do listy ulubionych kanałów. ARIVA 102 pozwala na zapoznanie się z aktualną ofertą programową, dzięki funkcji wyświetlania aktualnego programu telewizyjnego dostępnego u danego nadawcy sygnału kanałów.

Dodatkowo odbiornik został wyposażony w funkcję obsługi programowalnych timerów.

Jest to również rozwiązanie niezwykle energooszczędne w – trybie Standby pobór prądu wynosi mniej niż 1W. STB ARIVA 102 dostarczany jest z wygodnym i intuicyjnym w obsłudze pilotem.

Odbiornik ARIVA 102 firmy Ferguson teraz dostępny w ofercie VECTOR. Dzięki zastosowaniu odbiornika ARIVA otrzymają Państwo wysoką jakość dźwięku i obrazu cyfrowego w pełnej rozdzielczości Full HD.

Inni przeczytali także: