TELEWIZJA ASTRA we współpracy z firmą VECTOR rozwija system cyfrowej transmisji danych

Firma VECTOR z satysfakcją informuje o podpisaniu umowy z Astrą Piła w zakresie rozwoju systemu cyfrowej transmisji danych.

Astra Piła, obejmująca swoim zasięgiem Piłę, Złotów, Krajenkę i Ujście oraz świadcząca usługę dostepu do Interentu do sieci kablowych ANTSERWIS w Wałczu, ANTSERWIS w Chodzieży i Czarnkowie, już od trzech lat oferuje swoim abonentom usługę kablowego dostępu do internetu.

„Usługa dostępu do internetu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. W związku z tym pojedliśmy decyzję o zakupie kontrolera modemów kablowych klasy telekomunikacyjnej ARRIS C4 CMTS. Zapewni on nie tylko wysoką niezawodność oferowanej przez nas usługi, ale przede wszystkim pozwoli na szybszy dostęp do sieci www. Ponadto ARRIS C4 CMTS jest podstawą systemu, pozwalającego w przyszłości na wdrożenie usług cyfrowej transmisji głosu i obrazu na poziomie telekomunikacyjnym.” – Twierdzi Pan Zbigniew Ryczek Prezes Zarządu Telewizji Astra.

VECTOR posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania nowoczesnych systemów transmisji danych. W miarę rozwoju technologii dynamicznie rozszerzamy ofertę o urządzenia spełniające najnowsze światowe standardy. Operatorom telewizji kablowych ponadto oferujemy kompleksowe usługi: od koncepcji, poprzez projekt, audyt, instalację, uruchomienie, nadzór budowlany, odbiór techniczny, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, monitorowanie sieci aż po szkolenie służb technicznych operatora. Zapraszamy do współpracy.

Inni przeczytali także: