TESKOM we współpracy z VECTOR wdrożył GPON w TSM w Tarnobrzegu

Firma TESKOM, w oparciu o rozwiązania VECTOR, wdrożyła sieć GPON w Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dzięki inwestycji TSM, jako jedyny operator w Tarnobrzegu, oferuje usługę dostępu do Internetu w najnowocześniejszej technologii FTTH, zapewniając abonentom duże szybkości przesyłu danych bez limitu transferu.

Projekt budowy gigabitowej pasywnej sieci optycznej został zrealizowany przez TESKOM we współpracy z firmą VECTOR, która dostarczyła gotowe i sprawdzone rozwiązania GPON. Dzięki wdrożeniu technologii GPON Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa otrzymała sieć najnowszej generacji (NGN), która pozwala operatorowi na świadczenie nowoczesnych usług przy obniżonych kosztach inwestycyjnych i eksploatacyjnych.

„W odpowiedzi na wymagania naszych abonentów stale poszerzamy naszą ofertę, rozbudowując sieć oraz wprowadzając nowe usługi najwyższej jakości. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie sieci GPON, która z uwagi na parametry oraz zastosowane rozwiązania techniczne, w tym duże możliwości przesyłowe sieci światłowodowej, pozwala nam świadczyć usługi o dużych szybkościach bez limitu transferu. Z pewnością wprowadzenie do oferty takich usług przyczyni się do wzrostu satysfakcji naszych Klientów” – powiedział Pan Paweł Stawowy, Z-ca Prezesa, stanowisko w TSM w Tarnobrzegu.

Firma TESKOM zrealizowała kompleksowe wdrożenie sieci GPON w TSM w oparciu o niezawodne rozwiązania, zaproponowane przez VECTOR. „VECTOR zaoferował kompletny system dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta, zarówno bieżących, jak i przyszłych – powiedział Pan Jan Strojek, Właściciel PHU TESKOM. – Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom zbudowaliśmy w TSM w Tarnobrzegu niezawodną sieć nowej generacji o olbrzymich możliwościach przesyłu danych. Dzięki zwiększeniu szybkości transferu operator oferuje swoim abonentom nieograniczone możliwości dostępu do kontentu z rozbudowanymi funkcjonalnościami, zwiększając swoją przewagę konkurencyjną w regionie.”

Inni przeczytali także: