VECTOR Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Ambasador Polskiej GospodarkiVECTOR został laureatem tegorocznej edycji konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki”, organizowanego pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych. Zdobyta nagroda w kategorii Kreator Rozwiązań XXI to wyróżnienie dla firmy o wysokim stopniu innowacyjności, promującej polską gospodarkę poprzez ofertę własnych nowatorskich produktów oraz usług w Polsce i na świecie.

Celem konkursu jest promocja polskich przedsiębiorstw, które osiągają sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promują i wspierają wizerunek polskiej gospodarki na świecie, przyczyniając się do rozwoju współpracy zagranicznych przedsiębiorców z przedstawicielami polskich firm.

Otrzymane wyróżnienie w kategorii Kreator Rozwiązań XXI w potwierdza unikalność kompetencji firmy VECTOR, która poprzez inwestycje w projektowanie i produkcję nowych urządzeń przyczynia się do promocji polskiej myśli technicznej na międzynarodowych rynkach.

Produkowane przez VECTOR urządzenia do budowy infrastruktury sieci telekomunikacyjnej oraz świadczenia usług telewizji cyfrowej to innowacyjne rozwiązania, wpisujące się w rosnące wymagania rynku. Odbiorcami oferty VECTOR są najwięksi operatorzy kablowi i telekomunikacyjni w Polsce i w Europie.

Uroczysta Gala przyznania tytułu odbyła się 17 września w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie. Nagrodzeni odebrali dyplomy z rąk pani minister Katarzyny Kacperczyk i prezesa BCC Marka Goliszewskiego. Jury konkursu wyłoniło laureatów z całej Polski w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI w.

Inni przeczytali także: