VECTOR Centrum Serwisowym ARRIS

Firma ARRIS, globalny dostawca technologii telekomunikacyjnych oraz VECTOR, Arriseuropejski integrator i producent rozwiązań wykorzystywanych do świadczenia usług multimedialnych, informują o otwarciu Centrum Serwisowego produktów ARRIS w firmie VECTOR w Polsce, które będzie obsługiwać rynki Europy oraz Bliskiego Wschodu.

Nowa usługa serwisowa będzie dotyczyć rozwiązań ARRIS, obejmujących optykę stacyjną, węzły optyczne oraz wzmacniacze dystrybucyjne i magistralne. Centrum Serwisowe będzie zarządzać systemami autoryzacji sprzętu powracającego do producenta oraz procesami reklamacyjnymi i procedurami napraw pogwarancyjnych produktów w tym regionie.

Nowa usługa w ofercie VECTOR jest wynikiem rozszerzenia umowy współpracy z ARRIS i potwierdza uznanie producenta dla inżynierów VECTOR, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i kompetencjami, uprawniającymi ich do napraw serwisowych urządzeń ARRIS.

„Wprowadzenie nowej usługi było podyktowane dążeniem do udoskonalenia obsługi Klienta oraz chęcią unowocześnienia procesu śledzenia i raportowania historii naprawczej naszych urządzeń, dając wiedzę w zakresie udoskonalania naszych produktów – twierdzi Patrick Bromley, Dyrektor Ogólnoświatowego Centrum Serwisowego ARRIS. – Co więcej, naprawy produktów w tym regionie będą prowadzone przez VECTOR po obniżonych kosztach, co z pewnością usatysfakcjonuje naszych Klientów.”

„Otwarcie Centrum Serwisowego produktów ARRIS w naszej firmie jest wynikiem wieloletniej i udanej współpracy ARRIS i VECTOR – twierdzi Marcin Starzyński, Dyrektor Rozwoju Produktu w VECTOR. – Cieszy nas, że ARRIS tak wysoko ocenił kompetencje naszych inżynierów – to dla nas ogromy zaszczyt i jednocześnie olbrzymie wyzwanie.”


About ARRIS
ARRIS dostarcza rozwiązania dla operatorów sieci dostępu szerokopasmowego z innowacyjnym przekazem video, szybką transmisją danych oraz usług dla telefonii głosowej, video i Internetu dla domu i biznesu. Rozwiązania ARRIS zwiększają niezawodność i jakość oferowanych użytkownikowi usług. Główna siedziba znajduje się w Suwanee, Georia, USA. ARRIS ma oddziały projektowe, technologiczne, dystrybucji, serwisu i sprzedaży rozsiane po całym świecie. Informację o produktach i usługach firmy ARRIS można znaleźć na www.arrisi.com.

Inni przeczytali także: