VECTOR i IKUSI – umowa o współpracy

VECTOR informuje o rozpoczęciu współpracy z firmą IKUSI w zakresie oferty nowoczesnych urządzeń do transmisji i odbioru telewizyjnych sygnałów cyfrowych.

W ramach umowy pomiędzy dwoma firmami, VECTOR jest dystrybutorem produktów IKUSI dla rynku multimediów, w tym rozwiązań instalacji zbiorczych MATV oraz SMATV.

Dzięki nawiązaniu współpracy oferta VECTOR abovio została poszerzona o rozwiązania dla odbioru telewizyjnego sygnału cyfrowego o anteny telewizyjne, przedwzmacniacze i filtry masztowe, mocowania i maszty, multiswitche oraz wielokanałowe stacje czołowe.

W wyniku współpracy firma IKUSI poszerza obszar działalności w Europie o rynek polski, gdzie w najbliższym czasie zostanie wyłączony system nadawania sygnału analogowego i zastąpiony standardem cyfrowym.

Firma VECTOR, w ramach współpracy z IKUSI, proponuje bogatą ofertę zaawansowanych rozwiązań dla rynku telewizji cyfrowej, a także profesjonale wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia i eksploatacji rozwiązania oraz usługi w zakresie serwisowania.

Inni przeczytali także: