VECTOR nagrodzony podczas For-Tel 2015

for-tel-nagrodaPodczas Ogólnopolskiego Forum Operatorów Kablowych For-Tel 2015 firma VECTOR otrzymała statuetkę „Mocarza Kabla Polskiego”. Konferencja odbyła się w dniach 22 – 25 marca 2015 roku w hotelu Double Three By Hilton w Łodzi.

Podczas uroczystej Gali Kablowej wręczono statuetki „Mocarza Kabla Polskiego” dla wyróżniających się przedsiębiorców za ich szczególne dokonania i osiągnięcia na rynku telekomunikacyjnym. Jednym z laureatów tegorocznej nagrody został Jacek Kajut, Prezes Zarządu VECTOR.

„Otrzymana nagroda jest uznaniem dla Pana Jacka Kajut, Prezesa Zarządu VECTOR za istotny wkład w rozwój telewizji kablowej w Polsce. Wyróżnienie to jest także potwierdzeniem sukcesu, jaki osiągnęła firma VECTOR na rynku telekomunikacyjnym nie tylko w kraju, ale również za granicą” – powiedział Ryszard Wojtaszek, Prezes Fundacji Protelko.

For-Tel  to coroczne spotkanie operatorów kablowych, nadawców telewizyjnych oraz dostawców innowacyjnych technologii i nowoczesnych rozwiązań technicznych, organizowane przez Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji – Mediakom.

Inni przeczytali także: