VECTOR nominowany w konkursie „Gryf Gospodarczy 2004”

Z dużą satysfakcją informujemy, iż Firma VECTOR znalazła się w gronie nominowanych do Nagrody Pomorskiej „ Gryfa Gospodarczego 2004” w kategorii Eksporter.

Organizatorem konkursu jest Sejmik Gospodarczy Województwa Pomorskiego, skupiający ponad 30 organizacji biznesowych na Pomorzu. Ideą konkursu jest promocja najlepszych przedsiębiorstw województwa. Statuetka „Gryfa” jest najbardziej cenioną i prestiżową regionalną nagrodą gospodarczą, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego województwa. W tym roku laureatów wyróżniono w pięciu kategoriach Polskie Przedsiębiorstwo, Małe Polskie Przedsiębiorstwo, Instytucja Finansowa, Eksporter, a także Wynalazek w dziedzinie produktu lub technologii. Komisja konkursowa oceniała m.in. dynamikę wzrostu zatrudnienia, innowacyjność oraz nowoczesność stosowanych technologii.

Podczas Gali Finałowej konkursu Nagroda Pomorska „Gryf Gospodarczy 2004”, która odbyła się 20 maja w gdańskim Dworze Artusa, ogłoszono zwycięzców w każdej z kategorii. Najlepszym Eksporterem w rejonie został Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o.

Wszystkim laureatom i nominowanym serdecznie gratulujemy.

Inni przeczytali także: