VECTOR ponownie nagrodzony Złotą PIKE

Gdyńska firma VECTOR została wyróżniona przez środowisko operatorów kablowych nagrodą Złota PIKE 2008. To prestiżowe wyróżnienie branżowe przyznano firmie po raz drugi, co jest dowodem uznania jej kompetencji i niezawodności działania.

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej nagrodziła VECTOR w kategorii „dostawca” za stałe podnoszenie jakości i poszerzanie zakresu oferowanych usług, odważne wdrażanie nowoczesnych technologii oraz aktywne działania na rzecz rozwoju branży operatorów komunikacji elektronicznej zrzeszonych w PIKE.

Złota PIKE została w tym roku przyznana po raz drugi. Kandydatów do nagrody zgłaszać mogli wszyscy członkowie PIKE. Nagrody wręczono podczas XXXIII Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, która odbyła się w Zakopanem w dniach 12-15 października br.

Konferencja poświęcona była zagadnieniom ważnym dla przyszłości komunikacji elektronicznej: technologiom, kontentowi, regulacjom i otoczeniu prawnemu. Udział w niej wzięły osobistości z branży z Polski i zagranicy.

Laureaci poszczególnych kategorii:

  •     „operator” – sieć kablowa Toya
  •     „nadawca” – Canal+ Cyfrowy
  •     „dostawca” – VECTOR
  •     „osoba lub instytucja” – Adam Szejnfeld – wiceminister gospodarki

Inni przeczytali także: