VECTOR producentem rozwiązań dla rynku DTV

tantrax stacja czołowaFirma VECTOR, bazując na doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i integracji rozwiązań w zakresie infrastruktury sieci, otwiera się teraz na nowy obszar – rynek telewizji cyfrowej. VECTOR, rozumiejąc potrzeby operatorów sieci wchodzi na rynek DTV z konkurencyjnymi produktami własnej produkcji, które są gwarancją wysokiej jakości i stabilności proponowanych urządzeń.

W ofercie VECTOR znajduje się nowoczesna operatorska stacja czołowa IP-oriented – TANTRAX, skierowana zarówno do operatorów HFC i ISP oraz właścicieli kontentu. Rozwiązanie wspiera wejścia: IP, ASI, QAM, SAT, COFDM, SDI, itd., wyjście: IP, QAM, ASI, COFDM, itd., proces kodowania, dekodowania, multipleksacji, scrablowania, itd. oraz każdą kombinację tych funkcjonalności. Stacja może pracować w różnych aplikacjach, m.in. kodowania, dekodowania, transkodowania i transmodulacji.
TANTRAX nie wymaga użycia dodatkowej karty IP, ponieważ jest to rozwiązanie IP-oriented, które może być zastosowane w nowoczesnych systemach IP Cloud.
Stacja VECTOR współpracuje z systemami CODEON (System dostępu warunkowego oparty na Conax) i MUXAR (System zarządzania PSI/SI, EPG oraz OTA).
W oparciu o TANTRAX można zbudować dowolny scenariusz systemowy.

Oferta rozwiązań DTV produkcji VECTOR zawiera również linię nowoczesnych kompaktowych stacji czołowych TAON, które stanowią alternatywę dla źródeł satelitarnych, pozwalając na utrzymanie transmisji sygnałów do abonenta na bezpiecznym poziomie.

W portfolio kompaktowych stacji czołowych VECTOR znajdują się kompaktowe stacje czołowe:

  •     TAON TF (DVB-T – PAL),
  •     TAON T2F (DVB-T/T2 – PAL),
  •     TAON CC (DVB-C – PAL z descramblerem),
  •     TAON T2C (DVB-T/T2 – PAL z descramblerem),
  •     TAON IPF (IP – PAL).

Transformacja cyfrowa dla operatorów sieci oznacza z jednej strony możliwość świadczenia lepszego dostępu do informacji oraz zwiększenie oferty programów i usług, a z drugiej – konieczność inwestycji w nowy sprzęt. Nowoczesne rozwiązania dla rynku DTV produkcji VECTOR gwarantują bezpieczne kosztowo i wysokiej jakości świadczenie usług telewizji cyfrowej.

Inni przeczytali także: