VECTOR zaprasza na Metroport Integration Days

metroport_logo

Firma VECTOR zaprasza Państwa na konferencję Metroport Integration Days, która odbędzie się w dniach
20-21.11.2014 w Hotelu Wodnik w miejscowości Słok koło Bełchatowa. Tematem przewodnim nadchodzącej konferencji będzie „Inteligentny dom”.

Podczas dwóch dni czwartej edycji Metroport Integration Days zostaną omówione zagadnienia dotyczące przyszłości branży,  a także problemy, z jakimi muszą zmierzyć się operatorzy oraz propozycje najbardziej optymalnych scenariuszy, pozwalających na rozwój ich biznesu. W trakcie spotkania zostaną również zaprezentowane innowacyjne technologie i rozwiązania techniczne dedykowane dla operatorów ISP.

W pierwszym dniu konferencji 20.11.2014 w godz. 10.00 – 10.20 odbędzie się prezentacja VECTOR – „Kolejny kamień milowy u nadawców TV w Polsce – co to znaczy dla operatorów”, którą poprowadzi Radosław Korpal, Solution Manager, DTV w VECTOR.

Prezentacja odpowie na pytania, jakie zmiany w nadawaniu satelitarnym od strony parametrów technicznych przygotowują nadawcy TV w Polsce.

Podczas prezentacji VECTOR zostaną omówione bloki funkcyjne w łańcuchu odbioru i dystrybucji treści TV, które muszą zostać zmodernizowane w odpowiedzi na nadchodzące zmiany.

Do zobaczenia podczas konferencji Metroport Interation Days!

Inni przeczytali także: