Warsztaty i Wystawa Techniczna – czas na podsumowanie

Już po raz kolejny Firma VECTOR miała przyjemność zaprosić Państwa na Warsztaty i Wystawę Techniczną, które odbyły się 2 września w siedzibie Firmy w Gdyni.

W tym roku tematem przewodnim Warsztatów był „Postęp techniczny i oczekiwania abonenta – a rozwój oferty operatora”. Uczestnicy jak co roku dopisali, było tłoczno i bardzo zajmująco. Program warsztatów już tradycyjnie był bogaty – każdy w poszczególnych sesjach, mógł wybrać to, co najbardziej go interesowało spośród 10 tematów.

Uczestnicy razem z prowadzącymi zastanawiali się w jaki sposób, najefektywniej rozwijać ofertę tak, aby stała się ona konkurencyjna względem ofert innych dostawców usług multimedialnych i równocześnie jeszcze bardziej atrakcyjna dla abonentów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty zatytułowane „Telefonia VoIP w sieciach HFC – system, architektura, funkcjonalność”, „Nowoczesne systemy pomiarowe – Pomiary transmisji cyfrowych oraz utrzymanie kanału zwrotnego w sieciach HFC” oraz „Wprowadzanie usług HDTV w systemach telewizji cyfrowej”.

W czasie trwania Warsztatów, bądź tez w przerwach pomiędzy sesjami, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z systemami i nowościami technicznymi. Taką możliwość zapewniała Wystawa Techniczna, na której wspólnie z naszymi partnerami prezentowaliśmy to, co nowego w branży telekomunikacyjnej. W Wystawie Technicznej uczestniczyły firmy:
Allied Telesyn, Alpha Technologies, AM Networks, Arris, Aurora, Blankom, Cabelcom, Cisco, CommScope, IBM, Thomson, Triax, Trilithic oraz VECTOR.

Uczestnikom Warsztatów i Wystawy Technicznej bardzo dziękujemy za przybycie, natomiast wszystkich zapraszamy na kolejną tak podaną porcję wiedzy za rok.

 

 

Inni przeczytali także: