Warsztaty techniczne w VECTOR

W dniu 6 marca br. odbyły się Warsztaty Techniczne, podczas których w siedzibie Firmy VECTOR spotkało się ponad 100 przedstawicieli operatorów kablowych z całego kraju.

Prezentacje, które omawiały najnowsze trendy rynkowe i technologiczne, były okazją do dyskusji na temat rozwoju systemów transmisji danych oraz telewizji cyfrowych. Nie zabrakło również zagadnień związanych z rozwojem infrastruktury sieci HFC; omówione zostały koncepcje budowy nowoczesnych sieci kablowych , gotowych na sprostanie usług szerokopasmowych.

Prezentacjom towarzyszyła wystawa systemu telewizji cyfrowej, systemów pomiarowych, zasilania sieci oraz innych elementów infrastruktury sieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja węzłów i odbiorników optycznych oraz wzmacniaczy szerokopasmowych, gdzie uczestnicy Warsztatów mogli zapoznać się z najnowszym produktem – BETA PRO 60.

W ocenie uczestników Warsztatów Technicznych, przedsięwzięcie firmy VECTOR okazało się być niezwykle cenną inicjatywą, którą niewątpliwie warto kontynuować.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w Warsztatach Technicznych serdecznie dziękujemy!

Inni przeczytali także: