Jak zadbać o rozwój sieci kampusowych – nowe przełączniki Huawei CloudEngine S

Sieć zorientowana na usługi powinna zapewniać nie tylko wysoką przepływność, ale także musi oferować zautomatyzowane i inteligentne zarządzanie, by gwarantować efektywność działania.

VECTOR TECH SOLUTIONS swoją wiedzą i doświadczeniem stale wspiera klientów w procesie rozwoju sieci kampusowych. Wykorzystujemy w tym celu wysokiej klasy rozwiązania, takie jak przełączniki Huawei CloudEngine serii S, które pozwalają budować i dostarczać usługi na miarę standardu Wi-Fi 6.

Chcecie dowiedzieć się więcej o najnowszych dostępnych rozwiązaniach i kompetencjach VECTOR TECH SOLUTIONS w tym zakresie? Zapraszamy do naszego katalogu produktów, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje nt. najnowszej rodziny przełączników Ethernet –  CloudEngine S. Te przełączniki są dostępne w 16 wersjach: CloudEngine serii S5700 (inteligentne przełączniki dostępowe GE), CloudEngine serii S6700 (przełączniki agregacji routingu 10GE) oraz CloudEngine serii S12700E (innowacyjne przełączniki rdzeniowe, charakteryzujące się najlepszą w branży wydajnością).

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Masz dodatkowe pytania? Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami poprzez poniższy baner, umów się na konsultację, a my z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

Inni przeczytali także: