Zadbaj o swoją sieć. Poznaj przełączniki z serii Huawei CloudEngine S

Przełączniki Huawei z serii CloudEngine S5731-H, S5732-H oraz S6730-H to zaawansowane technologicznie urządzenia przystosowane do wykorzystania jako szkielet sieci MetroEthernet lub w celu agregacji ruchu klientów do routerów brzegowych.

Często zadajemy sobie pytanie, czym powinna się charakteryzować sieć zorientowana na usługi. Otóż, powinna się ona wyróżniać wysoką wydajnością, niezawodnością i efektywnością działania. Jak o nią właściwie zadbać – przede wszystkim, do jej budowy i rozwoju należy wykorzystać wysokiej klasy komponenty. Wśród nich są właśnie przełączniki Huawei z serii CloudEngine. Te uniwersalne urządzenia znajdą zastosowanie m. in. w sieciach kampusowych, u operatorów telekomunikacyjnych czy też sektorze publicznym i enterprise.

Modele z serii Cloud Engine S to gwarancja wysokiej wydajności i efektywności działania. Posiadają następujące właściwości:

  • wspierają funkcjonalności warstwy 3. m. in. MP-BGP, OSPF, ISIS, MPLS L2VPN (VLL, VPLS), MPLS L3VPN, sprzętowe BFD, E-Trunk, PIM, IGMP
     
  • wspierają nowoczesne funkcje, takie jak VxLAN, EVPN czy H-QoS
     
  • mogą pełnić rolę kontrolera sieci WLAN
     
  • oferują redundantne zasilacze hot-swap w wariantach: AC-AC, DC-DC, AC-DC

Omawiane przełączniki z serii Huawei Cloud Engine S są dostępne w różnych konfiguracjach. Jako VECTOR TECH SOLUTIONS możemy zaproponować rozwiązanie dopasowane do potrzeb i specyfiki każdego Klienta. Każdy ma przecież swoje potrzeby, specyfikę i cele biznesowe – od tego zależy dobór rozwiązania. Wszystko po to, by w środowisku Klienta przełączniki spełniały jak najlepiej swoją rolę i wspierały pracę sieci.

Ważna jest tu kwestia samego producenta. Huawei to czołowy na świecie producent przełączników agregacyjnych z MPLS. Współpracuje z TOP 35 największych operatorów na świecie. Stanowi gwarancje wysokiej jakości produktów, które spełniają potrzeby rynku i branży.

Poznaj szczegóły!

Przełączniki Huawei z serii CloudEngine S wyróżniają się wieloma funkcjami oraz są dostępne w różnych konfiguracjach. Pobierz ulotkę informacyjną, by dowiedzieć się więcej.

Masz pytania lub chcesz porozmawiać z ekspertem? Zapraszamy też do kontaktu z naszą firmą! Wypełnij formularz po prawej stronie, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy szczegóły oferty.

Informacje o przełącznikach, ich specyfikacje i dane techniczne znajdziecie także w katalogu produktów:

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami poprzez poniższy baner i umów się na bezpłatną konsultację.

Inni przeczytali także: