IT SOLUTIONS MEET UP – weź udział w swoim mieście

Poznaj IT SOLUTIONS MEET UP, czyli cykl kameralnych konferencji, w czasie których podejmujemy dyskusję na temat bezpieczeństwa w sieci. Wybierz się z nami w PODRÓŻ DO BEZPIECZEŃSTWA i rozwiń swoją wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa, rozwiązań sieciowych oraz backupu i zabezpieczenia danych.

IT SOLUTIONS MEET UP to wyjątkowa możliwość poznania aktualnych tematów, analiz, porad oraz nowych produktów z zakresu ochrony danych. To również  sposobność do porozmawiania z certyfikowanymi specjalistami z zakresu bezpieczeństwa, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz ciekawostkami branżowymi.

IT MEET UPy to miejsce dla osób, które chcą robić dobry biznes. Aby to zrobić, potrzebny jest sprawdzony integrator oraz wspaniały klient. I to jest płaszczyzna, na której chcemy spotykać się z naszymi klientami.

Aneta Wawszczak-Guz, Key Account Manager VECTOR TECH SOLUTIONS

Tworząc program staramy się, aby był on również poparty case study oraz referencjami naszych partnerów, które bezpośrednio pokazują naszą współpracę z zakresu rozwoju bezpieczeństwa w infrastrukturze klienta. 

Relacja z konferencji IT SOLUTIONS MEET UP w Gdańsku

Kameralność spotkań pozwala na indywidualne podejście do Klienta, jego problemów oraz wyzwań, z którymi zmierza się na co dzień. W czasie konferencji porozmawiajmy m.in. o:

  • Uwierzytelnianiu i ograniczaniu komunikacji, czyli jak SDN podnosi bezpieczeństwo sieci (dowiedz się więcej o rozwiązaniach SDN)
  • Automatyzacji w służbie cyberbezpieczeństwa z wykorzystaniem rozwiązań platformowych – prezentacja XDR jako kluczowego elementu bezpieczeństwa firmy
  • Sposobach budowy strategii bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw
  • Prawnych rozwiązaniach w przypadku wycieku danych
Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się za pomocą formularza na stronie wydarzenia.

Inni przeczytali także: