Miernik VIAVI NSC-100 – poznaj nowe funkcjonalności

Miernik VIAVI NSC-100 pozwala szybko i sprawnie zbadać jakość sieci oraz skraca czas instalacji i uruchomienia usług opartych na transmisji danych.

Jesteś inżynierem lub technikiem sieciowym, który odpowiada za dostarczanie i weryfikację jakości dostarczanych usług do Klienta? Miernik VIAVI NSC-100 ułatwi Ci codzienne działanie i szybko stanie się Twoim najlepszym partnerem do pracy w sieci! Teraz będziesz mógł wykorzystać także jego nowe funkcjonalności.

Poznaj najważniejsze nowe możliwości miernika VIAVI NSC-100

  1. up to 2Gbps Ookla test – jako jedyny na rynku, miernik umożliwia wykonanie pojedynczego testu przepływności (up to 2Gbps) u abonenta niezależnie od technologii ( GPON, XGSPON, DOCSIS). Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie, dzięki któremu są możliwe testy powyżej 1Gbps do Ookla.
  2. full XGS PON test – gwarantuje wsparcie dla testów 10Gbps PON – L1/L2 oraz emulację ONT
  3. Wi-Fi Expert – miernik pozwala na wykonanie ciągłego testu, przenosząc się z pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami w lokalu, a także daje możliwość analizy tego, co dzieje w wykorzystywanym kanale. Pozwala na identyfikacje: pokrycia, poziomu wykorzystania kanału czy estymacji przepływności Wi-Fi.

Miernik ten jest także wyposażony w dwie inne nowe funkcje: 10G loopback oraz FUSION Client.

VIAVI NSC-100 – jak efektywnie pracować w sieci

O mierniku VIAVI NSC-100, jego pozostałych zaletach i możliwościach zastosowania, przeczytasz także w naszym artykule. Kliknij w poniższy baner i zapoznaj się ze szczegółami.

platforma pomiarowa VIAVI NSC-100

Obejrzyj też podsumowanie naszego webinaru, na którym prezentujemy miernik VIAVI NSC-100.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o VIAVI NS-100, a także zobaczyć, jak miernik działa w praktyce lub też, jak przebiega proces analizy i pomiaru sieci przy jego użyciu, skontaktuj się na naszym ekspertem.

Inni przeczytali także: