Pomaganie dodaje skrzydeł – BE ABLE TO HELP

BE ABLE TO HELP to inicjatywa, która narodziła się w Grupie VECTOR i pokazuje, że każdy z nas może pomagać na wiele sposobów. Nasze działania w ramach akcji koncentrują się na wspieraniu lokalnej społeczności i promowaniu dobrych praktyk związanych z dbaniem o środowisko.

Tegoroczny finał akcji BE ABLE TO HELP realizowaliśmy w dwóch aspektach: społecznym i środowiskowym. Łączy je idea niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

  • Wsparliśmy podopiecznych placówki opiekuńczo-wychowawczej nr 3 w Gdyni. Przy dużym udziale naszych pracowników, wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy w nowe meble ich dom przy ulicy Druskiennickiej. Dzięki temu, dzieci i młodzież mogą mieszkać, uczyć się i rozwijać w komfortowych warunkach.
  • Wspólnie z dziećmi z placówki myślimy też o otoczeniu i propagujemy działania przyjazne dla środowiska. Postanowiliśmy nieść pomoc ptakom poprzez ich dokarmianie zimą. Jest to dla nich szczególnie trudny okres, gdyż pogoda utrudnia im znalezienie pokarmu. Jak upominki wręczaliśmy naszym klientom karmniki, dzięki którym będą mogli dołączyć do akcji.

Dołącz do nas. Razem możemy więcej!

Zachęcamy do przyłączenia się do naszych działań na rzecz ochrony ptaków poprzez karmienie ich w okresach mrozu i obfitych opadów śniegu. Jako pierwszy krok w naszej podróży do zrównoważonego rozwoju, wysyłamy Ci karmnik, którego możesz użyć do nakarmienia skrzydlatych gości w Twojej okolicy.

Więcej o BE ABLE TO HELP i naszych działaniach w ramach tej inicjatywy przeczytacie na stronie projektu. Zapraszamy!

Inni przeczytali także: