Wdrażamy rozwiązanie Vecima Entra® DAA w ASTA-NET

VECTOR TECH SOLUTIONS wdraża rozwiązanie Vecima Entra® SC-1D Access Node i Entra® Access Controller (EAC) dla ASTA-NET, dostawcy usług telekomunikacyjnych w Polsce.

 

Współpraca podkreśla zaangażowanie firmy Vecima w poszerzanie jej obecności na rynku europejskim, przy czym firma VECTOR TECH SOLUTIONS zapewnia lokalną wiedzę specjalistyczną jako reseller Vecima w Polsce. Wdrożenie w ASTA-NET to kolejny krok w tworzeniu historii sukcesu klienta, wprowadzając na rynek polski innowacyjny węzeł Remote MACPHY Device (RMD) firmy Vecima.

SC-1D, trzon rodziny Entra, został zaprojektowany, aby umożliwić operatorom takim jak ASTA-NET przejście na bardziej rozproszoną, wydajną i skalowalną architekturę. SC-1D upraszcza projektowanie sieci i zwiększa wydajność operacyjną, przesuwając funkcje warstwy PHY bliżej krawędzi sieci, zmniejszając w ten sposób opóźnienia i zwiększając dostępność przepustowości.

Uzupełniając SC-1D, kontroler dostępu Entra (EAC) firmy Vecima służy jako scentralizowana platforma zarządzania, która koordynuje złożone interakcje pomiędzy siecią rdzeniową a rozproszonymi urządzeniami dostępowymi. EAC zapewnia bezproblemową integrację i optymalną wydajność ekosystemu DAA, ułatwiając korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak dynamiczna alokacja przepustowości i wirtualizacja sieci.

Przyjęcie przez ASTA-NET technologii Vecima za pośrednictwem VECTOR TECH SOLUTIONS stanowi kluczowy krok w ulepszaniu infrastruktury sieciowej w celu zapewnienia najwyższej jakości usług szerokopasmowych. Dzięki Entra SC 1-D i EAC, ASTA-NET może zająć pozycję lidera transformacji cyfrowej.

 

Współpraca z globalnymi dostawcami technologii szerokopasmowych, takimi jak Vecima, to wielki zaszczyt. Cieszymy się, że możemy współpracować ze światowymi liderami, aby dostarczać rozwiązania polskim operatorom telekomunikacyjnym, takim jak ASTA-NET i rozwijać ich biznes.

Artur Salwach, Sales Managing Director w VECTOR TECH SOLUTIONS

Vecima i VECTOR TECH SOLUTIONS są ściśle powiązane w naszym wspólnym celu, jakim jest rozwój polskiego sektora telekomunikacyjnego. Nasze strategiczne partnerstwo będzie w dalszym ciągu podnosić i rozszerzać łączność w całej Polsce.

German Iaryczower, Senior Vice President, Global Sales & Marketing w Vecima

O ASTA-NET

ASTA-NET, spółka wchodząca w skład Grupy ASTA, obecna na rynku od 1989 roku, lider w świadczeniu usług telekomunikacyjnych na terenie północnej Wielkopolski i terenów sąsiadujących z województwem Zachodniopomorskim. ASTA-NET swoim zasięgiem obejmuje ponad 140 000 gospodarstw domowych i obsługuje ponad 63 000 gospodarstw domowych, klientów indywidualnych i biznesowych. Jej sukces opiera się na odważnych i stałych inwestycjach w rozwój sieci i rozwój produktów. Skarbem ASTA-NET jest wykwalifikowana kadra – pasjonaci technologii i ludzie zorientowani na potrzeby klienta. Celem spółki jest bycie operatorem pierwszego wyboru, czyli najbardziej pożądanym dostawcą usług multimedialnych.

 

O Vecima Networks

Vecima Networks Inc. (TSX: VCM) przewodzi globalnej ewolucji w kierunku wielogigabitowych, bogatych w treść sieci przyszłości. Ich utalentowani ludzie dostarczają przyszłościowe oprogramowania, usługi i zintegrowane platformy, które obsługują sieci szerokopasmowe i sieci strumieniowego przesyłania wideo, monitorują transport i zarządzają nim oraz zmieniają doświadczenia w domach, firmach i wszędzie tam, gdzie ludzie się łączą. Pomagają klientom rozwijać ich sieci dzięki rozwiązaniom opartym na chmurze, które zapewniają abonentom przełomową prędkość, doskonałą jakość wideo i nowe, ekscytujące usługi. Łączność ma moc – umożliwia ludziom, firmom i społecznościom rozwój i prosperowanie.

Inni przeczytali także: